Joanna Moro jest znaną polską aktorką. Większość zna o niej z jej słynnej roli Anny German w filmie Anna German. Tajemnica białego anioła. Teraz gwiazda aktywnie zajmuje się swoją rodziną. Od niedawna urodziła swoje trzecie dziecko, córkę Ewę. Na co dzień Moro chwali się zdjęciami swojej małej pociechy w swoich sieciach społecznościowych.

View this post on Instagram

Życzymy miłej rodzinnej niedzieli❤️ @eliana_photography_pl

A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official) on

Małgosia szczerze o trudnych relacjach z babcią

Popularne wiadomości teraz

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Aneta Zając pochwaliła się zdjęciem z synami. "Szanuje ich prawo do prywatności"

Od niedawna aktorka wystawiła bardzo niezwykłe zdjęcie, które do tej pory nie wystawiła. A między innymi Joanno Moro pozuje na plaży i karmi swoją małą córeczkę. Na tym zdjęciu dobrze widzimy nagą pierś polskiej aktorki.

Wiecie , ze wczoraj właśnie skończył się 20 światowy tydzień karmienia piersią! My się karmimy, przytulamy, dotykamy, śmiejemy i patrzymy sobie w oczy - najpiękniejsza więź matki z dzieckiem ...Jest tyle zalet karmienia piersią... Taka symbioza dwóch organizmów ... Jakie Wy macie doświadczenia z karmieniem piersią ? My - same pozytywy -napisała Joanna Moro na swoim Instagram. 

Julia Wieniawa chwali się zdjęciem z bikini. Ale figura!

Internauci zaczeli pisać swoje komentarzy, gdzie zachwycali się niesamowicie pięknym zdjęciem polskiej aktorki. A jak wam takie ujęcie?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com