Często podziwiamy z naszych polskich gwiazd. Odnoszą sukcesy, są utalentowani, piękni. Niektóre z nich dziełą się swoim prywatnym życiem, pokazują swoją drugą połówkę lub kochanych dzieci. Ale mało kto wie o tym, jakie rodzeństwo mają nasze polskie celebryci. Czym się zajmują ich raci i siostry?

1. Robert Lewandowski i Milena Lewandowska

Znany polski piłkarz ma siostrę Milenę Lewandowską. Ona w swoje czasy byla tak samo mocno związana ze sportem. Teraz kobieta cały swój czas poświęca na swoją kochaną rodzinę. Ze swoim mężem wychowuje dwójkę dzieci. 

Popularne wiadomości teraz

Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

Kiepskie informacje dla zbieraczy grzybów

Jak aktorka Marta Lipińska wyglądała w młodości? Jej uroda była wręcz oszałamiająca

Douglas Nunes zamieścił śmieszne zdjęcie Joanny Krupy bez makijażu. "Najlepsze zdjęcie" piszą internauci

2.  Małgorzata Rozenek-Majdan i Misha Kostrzewski

View this post on Instagram

Rozmawiam z moją Mamą kilka razy dziennie. Połowę tego czasu kłócimy się na maksa 😂 moja Mama zawsze wie lepiej, co powinnam: założyć, powiedzieć, zrobić 😂 z reguły ma rację😂😂😂 czym denerwuje mnie jeszcze bardziej 🤣 nigdy nie była typem Mamy bezrefleksyjnie zachwycającej się swoją córką, ale zawsze przez całe moje życie była typem wspierającym i towarzyszącym w każdej złej i pięknej chwili. Wie o mnie wszystko😁 nawet jak robiłam coś, o czym wiedziałam, że jej się nie spodoba i by mi zabroniła, to nie mówiłam przed, ale już po musiałam, bo inaczej bym się udusiła tajemnicą😂😂😂 Pomagała mi uporać się z różnymi rolami w moim życiu: córki, siostry, żony (nie raz🤣) a w końcu mamy 😁 dzięki Niej (i Tacie oczywiście) zawsze byłam silna ich miłością, pewna siebie, ich wiarą w moją wartość i szczęśliwa, beztroską dzieciństwa jakie z bratem mieliśmy😁 Każda Mama jest najlepsza na świecie, ale moja, to już prawdziwy Top 😂😂😂 wszystkim Mamom świata i mojej Teściowej ❤️ należy się dziś ogromny ukłon i podziękowania za to, że jesteście ❤️❤️❤️ DZIĘKUJEMY ❤️❤️❤️ na zdjęciu jestem z Mamą, tatą i bratem ❤️ bo rodzina jest najważniejsza 💪😘❤️

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Misha Kostrzewski jest to piękny braciszek Małgosi Majdan. Podobnie jak jego siostra, skończył szkołę baletową. Na co dzień mężczyzna mieszka we Francji. 

Małgosia szczerze o trudnych relacjach z babcią

3. Joanna Krupa i Marta Krupa

Joanna Krupa ze swoją siostrą

Piękna, seksowna blondyneczka Joanna Krupa ma młodszą siostrę Martę. Dziewczyna ma ciemne włosy i podobne rysy twarzy swojej siostry. 

4. Barbara Kurdej-Szatan i Katarzyna

Starsza o pięć lat siostra Katarzyna także może się pochwalić rolami w filmach czy serialach.  Jej talent mieliśmy okazje podziwiać m.in. w LalceChłopachLokatorach czy Sąsiadach

5. Marcelina i Katarzyna Zawadzka

Marcelina Zawadzka ze swoją siostrą

Katarzyna Zawadska tak samo jest polską prezenterką.

Agnieszka Kotońska z GoggleBox pochwaliła się szczupłymi nóżkami: "Ale nogi tylko pozazdrościć"

6. Katarzyna i Karolina Zielińska 

Karolina Zielińska ze względu na swoją siotrę poszła w kierunku biznesu. Ma swoją własną kawiarnię, która nazywa się "Sweet Blossom".

7. Julia i Alicja Wieniawa

Julia Wieniawa i jej siostra

Julia Wieniawa, znana polska aktorka, która otrzymała swoją popularność dzięki serialu "Rodzinka.pl" ma młodszą siostrę Alicję Wieniawa-Narkiewicz. Ona także gra w róznych serialach i ma wielkie plany na swoją karierę.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com