O związku tych dwojga dowiedzieliśmy się wiosną tego roku. Wygląda na to, że znajomość kwitnie, a nawet wchodzi na wyższy stopień...

Julia Wieniawa chwali się zdjęciem z bikini. Ale figura!

Mimo, że dzieli ich 26 lat to wspaniale się przy sobie czują. Oboje z bagażem doświadczeń znaleźli u swojego boku szczęście i poczucie bezpieczeństwa. Edward po śmierci żony znowu zaczął się uśmiechać, a Ania wydaje się dużo spokojniejsza.

Wujek Ani Bronisław Cieślak jest spokojny o Anię i w miłych słowach wypowiada się o Edwardzie.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska odsłoniła twarz Klary. Według internautów to wykapany Robert

Anna Lewandowska wyśmiana przez internautów. Poszło o buty

Nie najlepsza pogoda dla grzybiarzy! Śnieg już niedługo

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Znam Edwarda niemal 100 lat, jeszcze z jego krakowskich czasów, toteż nie jest to dla mnie nowa osoba. To prawy człowiek, więc się nie martwię o Anię. O ich związku dowiedziałem się już jakiś czas temu, więc mnie to nie zaskakuje. Życzę im wszystkiego najlepszego.

Mimo, że sami zainteresowani nie pojawili się jeszcze nigdzie razem publicznie, ani nie potwierdzili swojej bliskiej relacji, to ich znajomi zdradzają nieco więcej.

Wygląda na to, że nie jest to przelotny romans, lecz związek, który finał może znaleźć na ślubnym kobiercu. Nasz informator z TVN utrzymuje, że nie jest wykluczone, że ta ceremonia odbędzie się w niedalekiej przyszłości, bowiem para jest zaawansowana w ustaleniach, jak będzie wyglądać ich ślub i kogo na niego zaproszą. Zwłaszcza osoba jednego ze świadków wydaje się być przesądzona

Świadkową na ślubie ma być Agnieszka Woźniak - Starak, która z Edwardem Miszczakiem przyjaźni się od wielu lat.

Edward Miszczak żywi do niej dużą sympatię od lat, zaś odkąd on stracił żonę, a ona męża w tragicznym wypadku, zadzierzgnęła się między nimi przyjaźń. To może być ślub roku - również z uwagi na to, kto ma odegrać jedną z najbardziej odpowiedzialnych ról podczas ceremonii.

Nie wiemy ile prawdy jest w tych doniesieniach, jednak składamy gratulacje i życzymy wszystkiego co najlepsze!

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com