Kasia Glinka podczas przymusowej kwarantanny w wyniku epidemii była bardzo zestresowana. Aktorka z niecierpliwością czekała na poród drugiego dziecka, a jednocześnie była przerażona. Wszystko przez to, że w wyniku wprowadzenia obostrzeń kobiety nie mogły rodzić ze swoimi partnerami, tylko same przeżywały te bardzo stresujące chwile. Kasia mocno się temu sprzeciwiała i napisała nawet w tej sprawie specjalne pismo.

Małgorzata Kożuchowska chwali się zdjęciem sprzed 23 lat. Z szarej myszki do bogini piękna

Na szczęście przed porodem obostrzenia w tym przypadku zostały zniesione i Kasia Glinka mogła zdecydować się na poród rodzinny. Podczas narodzin ich synka mąż aktorki był z nią, co z pewnością pozwoliło im na milsze przeżywanie tych chwil.

Jednak ostatnio Kasia Glinka pochwaliła się fanom kolejną bardzo dobrą wiadomością ze swojego życia, a mianowicie nowym domem, który juz jest wybudowany.

Powieje prywatą, ale jestem tak szczęśliwa, że nie mogę się powstrzymać. Nasz dom już stoi. Yeah! Kochani, każda sugestia jak się wybudować i nie zwariować miłe widziana. Ależ to cudne uczucie. Ściskam Was - napisała Kasia na Instagramie

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w stroją kąpielowym. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoje fałdy na brzuchu

Naturalne oczyszczacze powietrza: rośliny domowe, które zwalczają bakterie oraz wirusy

Jak dziś wygląda Jola Rutowicz? Głośna uczestniczka „Big Brothera” przeszła wielką przemianę

Wszystko więc wskazuje na to, że już wkrótce w przerwach od opieki nad maluchem, aktorka będzie urządzać swoje nowe wnętrza. Mamy nadzieję, że kiedy już wszystko będzie gotowe aktorka pochwali się kilkoma zdjęciami wnętrza domu!

Kasia glinka z mężem

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com