W tym roku praca muzyków była zdecydowanie trudniejsza ze względu na wstrzymanie koncertów przez epidemię koronawirusa. Na szczęście po wielu prośbach ludzi kultury, obostrzenia w tym kierunku częściowo zostały zniesione. Z tego względu Męskie Granie postanowiło zorganizować koncert finałowy w Żywcu. Na scenie pojawili się między innymi: Dawid Podsiadło i Daria Zawiałow

Muzycy jednak nie odśpiewali jedynie swoich piosenek i cicho wrócili do domów. Piosenkarze postanowili się odnieść do ostatnich protestów w Polsce osób LGBT i tego, jak rząd i policja niesprawiedliwie podchodzili do protestujących, a zwłaszcza tego jak okrutnie potraktowano aktywistkę Margot.

Małgorzata Rozenek dzięki ciąży dostanie nowy program. Szykuje się wielki hit

Dawid Podsiadło jak zawsze skomentował sprawę w sposób krótki, miły ale bardzo treściwy. Wokalista podczas wykonywania piosenki Trofea zaapelował między frazami utworu do Kingi Dudy.

Popularne wiadomości teraz

Pierwsza rocznica ślubu Karola Strasburgera

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w stroją kąpielowym. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoje fałdy na brzuchu

Douglas Nunes zamieścił śmieszne zdjęcie Joanny Krupy bez makijażu. "Najlepsze zdjęcie" piszą internauci

Kinga, taki ładny apel miałaś. Taki ładny… – zaapelował artysta

Dawid Podsiadło podczas koncertu

Dawid odniósł się oczywiście do głośnego przemówienia córki prezydenta podczas wieczoru wyborczego, kiedy to nawoływała do tolerancji i równego traktowania wszystkich obywateli.

Na komentarz w tej sprawie zdecydowała się także Daria Zawiałow. Wokalistka wypowiedziała go przed wykonaniem utworu Nie miłość.

W Warszawie dzieją się dantejskie sceny, bije się ludzi. Ta piosenka jest przeciwko przemocy.

Póki co Kinga Duda nie odpowiedziała na apel i raczej nikt nie sądzi, że córka prezydenta zabierze w tej sprawie głos. Szkoda.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com