Jola Rutowicz w 2007 wzięła udział w programie Big Brother 4.1, którego została zwyciężczynią. W mediach dała się poznać jako charakterystyczna postać, która udzielała mało inteligentnych wypowiedzi, darzyła ogromną miłością kolor różowy, lateks, jednorożce i długie tipsy.

Metamorfozy gwiazd „Warsaw Shore”. Różnica jest ogromna

I choć w dzisiejszych czasach jej wizerunek nie byłby niczym szokującym, ponad 10 lat temu zwracała na siebie uwagę. Co więcej, o Joli można powiedzieć, że była jedną z pierwszych celebrytek w Polsce, bowiem po programie dzięki swojej barwnej osobowości mówiono o niej, zapraszano ją na eventy i do różnych programów telewizyjnych.

Jola Rutowicz kiedyś

Jednak blask Joli w końcu zgasł i od pewnego czasu nie pojawia się na tak zwanych "ściankach". Co dziś robi i jak wygląda?

Popularne wiadomości teraz

Jak teraz wygląda córka Martyny Wojciechowskiej? 12-letnia Marysia bardzo przypomina swojego ojca

Test romantyczny: czego oczekujesz od związku i jak się w nim zachowujesz?

Aktorka Katarzyna Ankudowicz w pełności pokazała swój biust. Widzimy jak wygląda jej ciało po porodzie

Miała 42 lata. Spodziewała się trojaczków, ale zdarzył się cud. Wszyscy byli w szoku!

Metamorfoza Joli Rutowicz

Jola Rutowicz obchodzi dziś 36. urodziny i można przyznać, że jej wizerunek nieco złagodniał. Wciąż lubi seksowny image, nosi długie włosy i mocny makijaż, jednak trzeba przyznać, że jej wizerunek jest już zdecydowanie bardziej "przyzwoity".

Przede wszystkim celebrytka przeprowadziła się w 2009 roku do Miami w USA, zmieniła kolor włosów i ostatnio zoperowała nos.

Ania Świątczak zaszalała u fryzjera. Zmieniła długość i kolor włosów. Zmiana jest ogromna

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com