Jola Rutowicz w 2007 wzięła udział w programie Big Brother 4.1, którego została zwyciężczynią. W mediach dała się poznać jako charakterystyczna postać, która udzielała mało inteligentnych wypowiedzi, darzyła ogromną miłością kolor różowy, lateks, jednorożce i długie tipsy.

Metamorfozy gwiazd „Warsaw Shore”. Różnica jest ogromna

I choć w dzisiejszych czasach jej wizerunek nie byłby niczym szokującym, ponad 10 lat temu zwracała na siebie uwagę. Co więcej, o Joli można powiedzieć, że była jedną z pierwszych celebrytek w Polsce, bowiem po programie dzięki swojej barwnej osobowości mówiono o niej, zapraszano ją na eventy i do różnych programów telewizyjnych.

Jola Rutowicz kiedyś

Jednak blask Joli w końcu zgasł i od pewnego czasu nie pojawia się na tak zwanych "ściankach". Co dziś robi i jak wygląda?

Popularne wiadomości teraz

Pierwsza rocznica ślubu Karola Strasburgera

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Metamorfoza Joli Rutowicz

Jola Rutowicz obchodzi dziś 36. urodziny i można przyznać, że jej wizerunek nieco złagodniał. Wciąż lubi seksowny image, nosi długie włosy i mocny makijaż, jednak trzeba przyznać, że jej wizerunek jest już zdecydowanie bardziej "przyzwoity".

Przede wszystkim celebrytka przeprowadziła się w 2009 roku do Miami w USA, zmieniła kolor włosów i ostatnio zoperowała nos.

Ania Świątczak zaszalała u fryzjera. Zmieniła długość i kolor włosów. Zmiana jest ogromna

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com