Dominika Gwit jest jedną ze znanych polskich prezenterek i aktorek. Jak i większość polskich gwiazd postanowiła na to, aby odpoczywać w Polsce. W związku z pandemią koronawirusa większość nie chce narażać siebie na wielkie niebiezpieczeństwo. Tak, i Dominika Gwit postanowiła wybrać się nad polskie morze, a właśnie do swojego ojczystego miasteczka -Gdańska. W swoich sieiciach społecznościowych zamieściła przepiękne zdjęcie z urlopu, podpisując:

Uwielbiam wracać w rodzinne strony💙Jutro już koniec wakacji, czas iść do pracy!😉 Wszystkiego dobrego Kochani! Miłego wieczoru, pięknego tygodnia, dobrego życia! Dla wszystkich!

Małgorzata Rozenek dzięki ciąży dostanie nowy program. Szykuje się wielki hit

Poszczególną uwage zwrócono na jej piękne ubranie. Gwit prezentuje się w romantycznej, niebieskiej sukience i w prostych czarnych japonkach. Fani zaczęli pisać do niej swoje komentarzy:

Prawdziwa kobieta buziaki Dominiczko 

Super, piękne zdjęcia

Cudowna

Wspaniała

Małgorzata Kożuchowska chwali się zdjęciem sprzed 23 lat. Z szarej myszki do bogini piękna

Jak wam taki obraz Dominiki Gwit?

Żebrowscy wybrali imię dla trzeciego synka. Aleksandra i najmłodszy potomek czują się dobrze. Choć na próżno szukać zdjęć malucha to trzeba wierzyć na słowo, że po nabraniu sił małżeństwo pochwali się chłopcem. O tym szczegółowo czytaj w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com