Mamy mnóstwo przykładów tego, jak prezentery zaliczali wpadki pod czas kręcenia programu na żywo. Ktoś nie mógł powstrzymać śmiechu, ktoś nie pamiętał słów, a ktoś zupełnie zapomniał, że kamera go filmuje. Wszyscy jesteśmy ludźmi i różne rzeczy z nami się zdarzają. 

Donald Tusk w troskliwej roli dziadka

Jedną wpadkę zaliczyła i nasza polska prezenterka Marzena Rogalska. Jak zwykłe prowadziła poranny program. W jednym momencie zachciało jej się ułożyć na hamaku, który znajdował się obok. Tylko nie wiedziała ona o tym, że hamak jest niesprawny. Po kilku sekundach rozpadł się nad dziennikarką. Na twarzy Marzeny pojawił się wielki uśmiech.

Kolorowa zmiana wizerunku Mai Rutkowski

Ja naprawdę dużo nie ważę. Ostatnio nawet parę kilo schudłam! -mówiła prezenterka i mocno śmiała się nad sobą. W sieciach społecznościwych dziennikarki możemy zobaczyć całe nagranie. 

Popularne wiadomości teraz

Danuta Martyniuk ujawniła wiadomości sms od byłej żony swojego syna. "Wiele bólu i cierpienia mi sprawiliście"

Magda Narożna pochwaliła się efektem nowej fryzury. Ma teraz długie i kolorowe włosy

Zdjęcie z polskiego szpitala obiegło sieć. Polacy są oburzeni takim widokiem

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak państwo Żebrowscy pokazali pierwsze zdjęcie synka. Najmłodszy potomek Aleksandry i Michała Zebrowskich jest już na świecie. Kilka dni po porodzie zarówno dumna mama, jak i tata postanowili pokazać światu swoją najmłodszą pociechę. O tym szczegółowo czytaj tutaj. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com