Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która przede wszystkim zyskała sławę dzięki występom w popularnych serialach: "M jak miłość", "Rodzinka.pl" czy "Druga szansa".

Do tej pory jednak nie mieliśmy okazji, by podziwiać bardzo stylową aktorkę w wybitnych filmach. Wielu uważa, że winą za to aktorka może obarczać wiloletnią współpracę z serialem "M jak miłość", gdzie jej bohaterka była bardzo charakterystyczna.

Małgosia Kożuchowska w roli Hanki Mostowiak

Jednak los uśmiechnął się do Kożuchowskiej, która pracuje aktualnie nad filmem o Edwardzie Gierku. Aktorka u boku Michała Koterskiego grającego wpływowego polityka wciela się w jego żonę Stasię. Z tej okazji Małgosia dodała na swój Instagram swoje zdjęcie sprzed 23 lat.

Michał Koterski i Małgorzata Kożuchowska w rolach życia. Ten film może być hitem

Popularne wiadomości teraz

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Okazuje się, że już około roku 1997 cichaczem przygotowywałam się do roli Stasi Gierkowej... Są dwie teorie: jedni zaczynają budowanie roli od butów, inni od głowy.. - napisała pod fotką Małgosia

Być może był to rodzaj udowodnienia internautom, którzy uważają, że Małgosia nie nadaje się do tej roli, że w przeszłości Małgorzata w pewnym stopniu faktycznie przypominała Stanisławę Gierek, chociażby pod względem fryzury.

Ania Świątczak zaszalała u fryzjera. Zmieniła długość i kolor włosów. Zmiana jest ogromna

Nie zapominajmy o tym, że Małgorzata Kożuchowska obcinając włosy i rezygnując z roli Hanki Mostowiak przeszła niewiarygodną przemianę, podczas której z szarej myszki przemieniła się w pewną siebie, piękną i elegancką kobietę. Dziś wygląda jak petarda, ale w przesłości bywało różnie..

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com