Suknia ślubna zawsze spędza nieco snu z powiek pannie młodej. W końcu większość z nas ma problem z tym, żeby wybrać stylizację na co dzień, więc nic dziwnego, że wybranie kreacji na ten wyjątkowy w życiu dzień to nie lada zagwoztka.

Z jednej strony chcemy wyglądać sexy, ale nie wulagrnie, tradycyjnie, ale nie nudno itd. Jednak niektóre ze stylizacji ślubnych wśród ludzi show-biznesu na tle innych wyróżniały się szczególnie. Nie zawsze na plus, ale pamięć o nich została, więc może w niektórych przypadkach panne młode chcą być po prostu zapamiętane?

Małgorzata Rozenek dzięki ciąży dostanie nowy program. Szykuje się wielki hit

Najbardziej nietypowe suknie ślubne gwiazd

Sara Boruc

Ślub piłkarza i Sary Mannei odbył się na wyspie Mykonos w gronie najbliższych. Była to skromna uroczystość. Panna młoda tego dnia sama się uczesała i umalowała, a jako kreację wybrała nietypową dwuczęściową suknię złożoną ze... sweterka z odkrytymi plecami i tiulowej spódnicy zaprojektowaną przez Delphine Manivet.

Popularne wiadomości teraz

Zmarła matka Sylvestra Stallone -Jackie Stallone

Daniel Martyniuk rozwiódł się z żoną Eweliną. "To małżeństwo było porażką od samego początku"

Anna Lewandowska wyśmiana przez internautów. Poszło o buty

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Paulina Sykut-Jeżyna

Prowadząca telewizji Polsat na pierwszy rzut oka wyglądała bardzo tradycyjnie, jednak gdy zwrócimy uwagę na długość przodu sukienki zaprojektowanej przez Bohoboco można stwierdzić, że bez wątpienia jest to oryginalna, a zarazem bardzo odważna suknia.

Iwona Pavlovic

Jurorka "Tańca z gwiazdami" zdziwiła wszystkich krwistym odcieniem swojej sukienki zaprojektowanej przez Evę Mingę. Zdecydowanie nie jest to typowy kolor ślubny, ale jak najbardziej pasuje do ognistego temperamentu Iwony.

Angelina Jolie

Bez wątpienia ta suknia jest niepowtarzalna. Suknia zaprojektowana przez dom mody Versace jest na pozór po prostu piękną suknią, jednak gdy zobaczymy jej ogromny welon - naszym oczom ukażą się zabawne grafiki. Co to takiego? To obrazki dzieci Angeliny, które wykorzystano jako ozdoby sukni aktorki. Świetny pomysł, prawda?

Jakie rasy psów uwielbiają polscy celebryci? Mają świetny gust

Celia Jaunat

Żona polskiego piłkarza Grzegorza Krychowiaka zdziwiła wszystkich, że na uroczystość ślubny wybrała garnitur i typową codzienną torebkę. Wyglądała pięknie, ale trochę wyglądało to tak, jakby po pracy w biurze poszła na swój ślub.

Sarah Jessica Parker

Aktorka na ślub z Matthew Broderickiem ubrała typową suknię ślubną, a jedyne co było szokujące w tej stylizacji to... jej czarny kolor.

Jessica Biel

Ślub aktorki z z Justinem Timberlakiem był wielkim wydarzeniem, co szczególnie podkreślono nietypową suknią panny młodej. Jessica "Tak" powiedziała w różowej sukni projektu Giambattista Valli.

Keira Knightley

Aktorka wzięła ślub w starej ulubionej sukience od Channel, co jest rzadkością w ślubach w ogóle, a co dopiero na ślubie popularnej gwiazdy.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com