Ciąża Małgorzaty Rozenek-Majdan była jednym z najgłośniejszych wydarzeń w show-biznesie w tym roku. Kiedy w końcu wyczekiwane dziecko narodziło się, Henryk stał się gwiazdą Instagrama. Już dziś w internecie krąży masa jego zdjęć i z pewnością maluch już na tym zarabia, a raczej jego rodzice.

Widać więc, że maleństwo jest oczkiem w głowie swoich rodziców, zwłaszcza, że dla Radosława Majdana to pierwszy potomek. 

Jakie rasy psów uwielbiają polscy celebryci? Mają świetny gust

Jednak Super Express donosi, że Instagram to nie jedyne źródło dochodów Małgosi, które może otrzymać w związku z narodzeniem dziecka i promowaniem produktów dla dzieci. Okazuje się bowiem, że TVN zaproponowało Małgosi program, w którym na oczach widzów będzie się odchudzać i wracać do formy sprzed ciąży.

To nowy program. Gosia będzie się odchudzać na oczach całej Polski. Jego wstępna nazwa to „Rozenek cudnie chudnie”. Premiera zaplanowana jest na luty — zdradza osoba z produkcji według informacji tabloidu

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Magda Narożna po raz pierwszy mówi o ślubie. Zdradziła, jaką będzie jej suknia

Tomasz Kammel odsunięty od posady w TVP. Zastąpi go młodszy kolega ze stacji

Format ma się składać z ośmiu odcinków. Mimo iż zdjęcia do produkcji mają ruszyć dopiero jesienią, Rozenek ponoć już zaczęła przygotowania i swoje postępy rejestruje telefonem, co ma być potem wykorzystane w programie.

Super Express donosi także, że oprócz ćwiczeń, które będzie pokazywać Małgosia, w programie pojawią się też przepisy na niskokaloryczne dania, a za całe to przedsięwzięcie celebrytka ma zarobić nawet pół miliona złotych.

Będziecie oglądać?

Małgorzata Rozenek-Majdan z trenerką

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com