Wiadomo, że "The Voice Senior" czyli de facto najmłodsza wersja popularnego talent show znów pojawi się w ramówce stacji. Póki co nie znamy szczegółów na temat nowej edycji, ale pewne już jest to, że w tym sezonie nie zobaczymy Urszuli Dudziak w roli jurorki, która przechodzi do "The Voice of Poland" oraz Tomasza Kammela.

Topowemu prowadzącemu w Telewizji Polskiej podziękowano, a zamiast niego zatrudniono Rafała Brzozowskiego, który aktualnie prowadzi program "Jaka to melodia". Co ciekawe, mężczyzna sam zaczynał w "The Voice" i to właśnie dzięki temu programowi zyskał sławę.

Prowadzenie „The Voice Senior” to wielki zaszczyt, wielkie wyzwanie i wielka przygoda. Mam nadzieję, że będę mógł dodać otuchy seniorom, ponieważ doskonale wiem, jak to jest być uczestnikiem tego typu programu. Stresu towarzyszącego mi podczas Przesłuchań w Ciemno chyba nigdy nie zapomnę – mówi wokalista

Daniel Martyniuk znowu coś przeskrobał? Syn Zenka ponownie pojawi się przed sądem

Rafał Brzozowski

Popularne wiadomości teraz

Dom nie nadawał się do użytku, a dziś prezentuje się znakomicie. Niesamowita metamorfoza

Test romantyczny: czego oczekujesz od związku i jak się w nim zachowujesz?

Aktorka Katarzyna Ankudowicz w pełności pokazała swój biust. Widzimy jak wygląda jej ciało po porodzie

Wybierz jedno z tych drzew, a poznasz najlepsze cechy twojej osobowości

Rafał Brzozowski współprowadzić będzie program ze "specjalistką od seniorów" w Telewizji Polskiej, czyli Martą Manowską.

Myślicie, że Rafał godnie zastąpi Tomasza Kammela?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com