Jennifer Lopez zyskała międzynarodową sławę, dzięki której dorobiła się ogromnego majątku. Ma świetny głos, cudownie tańczy, jest piękna i ma za sobą także role w filmach i serialach - nic więc dziwnego, że ma całą masę fanów.

Dagmara Kaźmierska nie wytrzymała. W ostrych słowach odpowiedziała internautce pod fotką

Rodzina Jennifer Lopez. Co o niej wiemy?

J. Lo urodziła się i wychowała w Castle Hill, dzielnicy położonej w Bronx w stanie Nowy Jork jako córka Portorykańczyków – Guadalupe Rodríguez i Davida Lopeza. Jej matka jest pedagożką w przedszkolu, a ojciec pracuje jako technik komputerowy. Piosenkarka ma dwie siostry: młodszą Lyndę i starszą Leslie.

View this post on Instagram

Happy National Sisters Day ❤️❤️ @jlo @lyndalopez08 & Leslie! #Family _ #Jlo #JenniferLopez #WorldOfDance #Hustlers #Jloxlnglot #QuayxJLo #JloxNiyamasol #Arod #AlliHaveFinal15 #OnThe6 #Ramona #AlliHaveFinal15 #ItsMyPartyTour #JloTrueLove

Popularne wiadomości teraz

Jak teraz wygląda córka Martyny Wojciechowskiej? 12-letnia Marysia bardzo przypomina swojego ojca

Dom nie nadawał się do użytku, a dziś prezentuje się znakomicie. Niesamowita metamorfoza

Test romantyczny: czego oczekujesz od związku i jak się w nim zachowujesz?

Aktorka Katarzyna Ankudowicz w pełności pokazała swój biust. Widzimy jak wygląda jej ciało po porodzie

A post shared by 𝐁𝐫𝐚𝐳𝐢𝐥𝐢𝐚𝐧 𝐉𝐋𝐨𝐯𝐞𝐫 💚 (@jlotruelove_) on

Lynda tak jak Jennifer pracuje w show-biznesie, ale nie śpiewa, ani też nie tańczy. Jest dziennikarką. Leslie natomiast uczy w szkole muzyki i stara się żyć z daleka od błysku reflektorów.

Nie tylko bracia Mroczek. Oto polskie gwiazdy, które mają swojego bliźniaka

Siostry mimo odmiennych osobowości są ze sobą bardzo zżyte, choć J.Lo nie ukrywa, że lepiej dogaduje się z młodszą siostrą. Co ciekawe, w jednym z wywiadów Lynda i Leslie stwierdziły, że Jennifer zawsze była wśrórd nich liderką. To ona zawsze była z nich najbardziej kreatywna i wymyślała najfajniejsze zabawy.

Lynda i Jennifer

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com