Beata Sadowska postanowiła wyjawić swój sekret na smukłą sylwetkę portalowi Jastrząb Post. Dziennikarka w rozmowie z redaktorką wyznała, że często słyszy, że młodo wygląda. Jej zdaniem to zasługa bardzo zdrowego odżywiania i naprawdę regularnego wysiłku fizycznego.

Mimo to gwiazda dodała także, że nie stosuje żadnej konkretnej diety, a z ważenia się dawno już zrezygnowała. Zamiast tego co jakiś czas urządza sobie detoks.

Staram się raz do roku, albo dwa razy do roku, jak mi się uda, robić sobie taki sześciodniowy detoks oczyszczania organizmu i mam taką zasadę, że w poniedziałek tylko piję. Wtedy nie jem. Może to też się przyczyniło do tego, że wyglądam jak wyglądam. W poniedziałki z moim Pawłem pijemy dużo wody z cytryną, ziołowe herbaty. Ludzie od setek tysięcy lat robili sobie takie oczyszczanie i głodówki, więc my mamy taką zasadę, dobrze się z tym czujemy. - wyznała Beata

„Królowa życia” trafiła do aresztu. Joannie P. grozi nawet 12 lat pozbawienia wolności

Zaraz po tym dziennikarka wyznała redaktorce portalu na czym dokładnie polega jej detoks.

Pije się ziołowe mieszanki, bierze się zioła, które pomagają uwolnić toksyny z organizmu, podczas tego cyklu jest też czyszczenie wątroby, picie oliwy z pierwszego tłoczenia na zimno z sokiem z cytryny. To nie jest przyjemne, ale działa bardzo dobrze. Uważam, że raz na jakiś czas taka głodówka jest bardzo dobra. Oczywiście nie rób tego w domu sam, zrób to pod okiem specjalisty zwłaszcza za pierwszym razem. My generalnie za dużo jemy. Nasz żołądek to są dwie małe wiązki, nie powinniśmy do niego za dużo wkładać. Jemy nieregularnie, podjadamy, nasz żołądek jest przeciążony. Więc jak mu damy odetchnąć, to on nam tylko za to podziękuję.

Mieli zostać księżmi, ale los zrobił z nich gwiazdy show-biznesu. Lista jest długa

Trzeba jednak pamiętać o tym, że takie typu posty u niektórych osób mogą wyrządzić ogromną krzywdę, dlatego zalecamy, by mimo wszystko wszelkie tak restrykcyjne zasady żywieniowe bezwględnie konsultować ze specjalistami. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com