Joanna P. ma najkrótszy staż w występowaniu w programie "Królowe życia" i wszystko wskazuje na to, że kobieta nie będzie miała okazji wykazać się jeszcze w telewizji, bowiem... trafiła do aresztu.

Zaczęło się od nieobecności bogaczki na swoich social mediach, na których dotychczas pojawiała się bardzo często. Sprawą zajął się Super Express. Według doniesień gazety nieobecność Joanny w Internecie wiąże się z kryminalną teraźniejszością jej i jej konkubenta.

Joanna Krupa pokazała nagranie jak Asha cieszy się na widok taty. Można się rozpłynąć

Według ustaleń dziennikarzy życiowy partner Joanny był zamieszany w zabójstwo 75-latki. Mężczyzna miał transportować na miejsce zbrodni mordercę, który oblał ofiarę kwasem w windzie w bloku, w którym mieszkała. Przestępstwo to zostało zlecone przez sąsiada ofiary. Co więcej, okazało się że ofiarą działań kryminalistów miała zostać inna kobieta, a to morderstwo było "pomyłką". Mężczyzn zawikłanych w tą sprawę schwytano dopiero po 5 latach od przestępstwa.

Jednak konkubent uczestniczki programu wyszedł z aresztu po wpłaceniu 100 tysięcy złotych poręczenia majątkowego, jednak jak donosi dziennik mężczyzna znów trafił za kraty - tym razem wraz z partnerką. Co się stało?

Popularne wiadomości teraz

Aktorka Katarzyna Ankudowicz w pełności pokazała swój biust. Widzimy jak wygląda jej ciało po porodzie

Wybierz jedno z tych drzew, a poznasz najlepsze cechy twojej osobowości

Polskie gwiazdy, które zmieniły nazwisko, a nawet imię. Mało kto o tym wie

Piękny dom Łukasza Szumowskiego z dala od miejskiego zgiełku

Dagmara Kaźmierska zrobiła show w centrum handlowym. Nie wszystkim spodobało się to zachowanie

Super Express pisze, że Joanna P. w porozumieniu z chłopakiem miała wręczyć pokaźną łapówkę prokuratorowi zajmującemu się sprawą jej partnera. Łapówka ta miała wynosić aż 1 milion złotych.

 

Za ten czyn parze grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com