Po ostrym wznowieniu konfliktu między Justyną i Piotrem Żyłą, skoczek narciarski wbija kolejną szpilę byłej żonie i chwali się nowym związkiem.

Sportowiec nie pokazał jednak swojej partnerki, ale sprytni obserwatorzy zrobili małe śledztwo i odkryli, że Żyła spotyka się z 23-letnią aktorką 19+ i Szkoły Marceliną Ziętek.

Ostra kłótnia w Top Model. Julia Wieniawa i Joanna Krupa walczą o dominację w show

Internauci zauważyli bowiem, że zarówno skoczek jak i Marcelina byli w tym samym miejscu w jednym czasie, a dziewczyna dodatkowo umieściła gołą klatę swojego chłopaka, którą bez problemu można dopasować do wizerunku Piotra i jego charakterystycznych pieprzyków.

Popularne wiadomości teraz

Największe leniuszki wśród znaków zodiaku

Agnieszka Kotońska z GoggleBox pochwaliła się szczupłymi nóżkami: "Ale nogi tylko pozazdrościć"

Tygodniowy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. To może być przełomowy tydzień

Wróżba z kart Tarota: wybierz kartę i dowiedz się, co myśli o tobie pewna osoba

Marcelina Ziętek

Sprawę skomentowała też oczywiście Justyna Żyła. Co powiedziała ex małżonka?

Kochani, dziękuję za setki pytań, maili oraz wiadomości prywatnych na Instagramie dotyczących mojego ex męża, ale ten temat kompletnie mnie już nie interesuje, więc oświadczenia nie będzie. Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły, to dla mnie od lat żadna nowość. Nie pierwsza i nie ostatnia. Byle z daleka od moich dzieci, które będę chronić. Bzdury już nie zajmują mojego czasu, za to kochające mnie osoby owszem. Dziękuję. Miłego wieczoru

Pasują do siebie?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com