Wokalistka Natalia Kukulska rozpoczęła karierę muzyczną już jako dziecko, śpiewając między innymi kultowy już "Puszek okruszek". Jednak jej dzieciństwo nie było jak z bajki, bowiem jako kilkulatka z dnia na dzień straciła swoją mamę, która zginęła w katastrofie lotniczej. Samolot IL-62 Mikołaj Kopernik, którym leciała, runął na ziemię kilka minut przed planowanym lądowaniem. Co więcej, przed wypadkiem Anna Jantar i jej mąż Jarosław przechodzili trudny okres w małżeństwie. Rozwód był ponoć tylko kwestią czasu.

Anna Jantar z małą Natalią Kukulską

Synek Edyty Górniak znalazł sezonową pracę. Nie uwierzysz, czym się zajmuje

Film i serial o Annie Jantar

"Na żywo" donosi, że wkrótce powstanie film i serial o uwielbianej przez Polaków Annie Jantar. Ma go wyprodukować TVP. Co na to Natalia Kukulska?

Dała się przekonać do tego, by Telewizja Polska wyprodukowała film i serial o jej mamie, Annie Jantar. Propozycja padła podczas powstawania filmu Zenek, w którym wykorzystano piosenkę Papierowy księżyc Jarosława Kukulskiego. Natalia musiała wyrazić na to zgodę i razem z bratem Piotrem, który również jest spadkobiercą praw autorskich, podpisała stosowną umowę. Na razie trwają wstępne rozmowy — donosi informator gazety

Popularne wiadomości teraz

Największe leniuszki wśród znaków zodiaku

Jak dziś wygląda Jola Rutowicz? Głośna uczestniczka „Big Brothera” przeszła wielką przemianę

Tygodniowy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. To może być przełomowy tydzień

Gabriel Seweryn pokazuje swoją "nową" miłość

Anna Jantar, Jarosław Kukulski i Natalia Kukulska

Agnieszka Hyży opowiedziała o swoim osobistym dramacie. To bardzo bolesne wspomnienia

Ponoć największą zagwostką dla twórców, ale też Natalii Kukulskiej jest hipotetyczny scenariusz produkcji, bowiem z jednej strony, Natalia pragnie jak najdokladniej odwzorować sylwetkę swojej mamy, a z drugiej strony chce, by było to zrobione na tyle delikatnie, by nikogo z otoczenia bliskich i rodziny nie urazić.

Co więcej "Na żywo" donosi też, że do głównej roli typuje się samą Natalię Kukulską, jednak nie wiadomo, czy piosenkarka zgodziła się na to.

Anna Jantar po lewej i Natalia Kukulska po prawej

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com