Ulubiony serial Polaków, który gości na antenie TVP już od 19 lat wciąż nie przestaje zaskakiwać. I choć z pozoru to serial o miłości, nie brakuje w nim zdradzieckich intryg, przestępstw czy wypadków z piekła rodem.

Małgorzata Rozenek zostanie aktorką. Zagra u popularnego reżysera

Niestety, jezda z gwiazd serialu ogłosiła, że żagna się z "M jak miłość", by móc poświęcić czas innym projektom. Kto postanowił odejść z telewizyjnego tasiemca? 

To Ina Sobala od wielu lat wcielająca się w postać Agi, czyli córki Teresy. Postać ta miała zagościć w serialu bardzo krótko, jednak ostatecznie rozbudowano jej wątek. Realizatorzy wkręcili postać Agi w romans z kuzynem Łukaszem, co chętnie śledzili fani serialu. 

Popularne wiadomości teraz

Astrologi wymienili najbardziej pijące znaki zodiaku

Aneta Zając błyszczy na ramówce Polsatu. Tak szczupła chyba jeszcze nie była

Jak dziś wygląda Jola Rutowicz? Głośna uczestniczka „Big Brothera” przeszła wielką przemianę

Trzy niezwykłe znaki zodiaku: różnią się od wszystkich innych unikalnymi umiejętnościami

Aga (Ina Sobala) z mamą Teresą (Joanna Sydor) i Pawłem (Rafał Mroczek)

Jednak ostatecznie wątek Agi zostanie zakończony. Na szczęście nie jest dla niej przewidywany żaden prześmiewczy wypadek z kartonami w roli głównej, a ciche odejście. Prawdopowdobnie jej postać po prostu wyjedzie z kraju po tym, jak zakończy wreszcie dziwną relację z kuzynem.

Córka Izabelli Scorupco zachwyca urodą. Dziś ma 23 lata i jest prześliczna jak jej mama

Aga (Ina Sobala) i Łukasz (Jakub Józefowicz)

Aktorka Ina Soba ogłosiła swoje odejście na Instagramie, żegnając się czule z widzami "M jak miłość".

View this post on Instagram

Kochani moi obserwatorzy‼️ Długo zastanawiałam się jak ubrać w słowa to, co chcę Wam przekazać. Zwyczajnie nie wiedziałam czy powinnam wstawiać jakiś post, a jeśli tak, to co powinnam napisać... W końcu stwierdziłam, że najłatwiej będzie pisać prosto z serca i to też zamierzam uczynić ❤️ ❤️❤️ Jak każdy z nas wie, żeby coś mogło się rozpocząć, coś musi się skończyć✌️ Wierzę w podejmowanie odważnych decyzji i zawsze, za wszelką cenę, staram się słuchać swego serca i intuicji. Jakiś czas temu, po prawie trzech latach pracy, postanowiłam opuścić serial @mjakmilosc.official Wczoraj mogliście oglądać ostatni odcinek z moim udziałem 😉 Pożegnałam się tym samym z graną przeze mnie postacią, kolegami aktorami, wspaniałą ekipą filmową i bardzo życzliwymi scenarzystkami oraz producentami. Minione trzy lata na planie serialu, były dla mnie niezwykłym czasem... poznałam wielu fantastycznych ludzi filmu, których z całego serca pozdrawiam i dziękuje za słowa wsparcia i wyrazy sympatii ❤️ 👏 Przeżyłam również intensywny kurs pracy z kamerą, poznałam plusy i minusy zawodu aktora, założyłam to konto aby mieć z Wami kontakt, ale przede wszystkim, dzięki regularnej pracy, dowiedziałam się mnóstwo na swój własny temat i mogłam doskonalić swój warsztat 🎬 Wiem, że wielu z Was bardzo polubiło moją bohaterkę i jestem z tego powodu ogromnie szczęśliwa 🙌 Nie chciałabym z nikim się żegnać, bo nigdy nie wiemy jak potoczą się nasze losy i kto wie, kto wie.... może kiedyś, jeśli będzie na to przestrzeń to wrócę jeszcze do pracy w Emce 💕 Aktualnie chciałabym jednak skupić się na nowych projektach, które na skutek pandemii musiały zostać wstrzymane i z wielką nadzieją patrzeć w przyszłość 🎭 Dziękuję Wam za wspólnie spędzony ze mną i moją bohaterką czas✌️ DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM WSPANIAŁYM LUDZIOM, KTÓRZY STANĘLI NA MOJEJ DRODZE ❤️ Wysyłam Wam dużo miłości i lecę wysoko, razem z motylami ‼️🦋🦋🦋 #dziekuje #dozobaczenia #mjakmilosc #cossiekonczy #cossiezaczyna #serial #praca #aktorka #powodzenia #dziekujewam

A post shared by Ina Sobala (@ina_sobala) on

Będzie tęsknić za tą postacią?