Małgorzata Rozenek niedawno została mamą, ale zdecydowanie z tego powodu nie zwalnia tempa pracy. Nie brakuje jej projektów do realizacji i mimo to, że z zawodu jest prawnikiem - Małgosia od kilku lat doskonale czuje się pracując w telewizji.

Agnieszka Radwańska urodziła. Sportsmenka wybrała dla dziecka tradycyjne imię

Popularne wiadomości teraz

Najbardziej występne i grzeszne znaki zodiaku

O czym nieustannie kłamią najbardziej nieuczciwe znaki zodiaku? Bliźnięta, Waga, Rak oraz inne

Jennifer Lopez pokazała siostry. Cała trójka jest oszałamiająco piękna

„Królowa życia” trafiła do aresztu. Joannie P. grozi nawet 12 lat pozbawienia wolności

Jednak jak się okazuje telewizyjny ekran jest już dla gwiazdy TVN za mały i teraz postanawia spróbować swoich sił jako aktorka. Taką prozpozycję współpracy złożył jej Patryk Vega.

Patryk ma zawsze bardzo jasno sprecyzowane pomysły dotyczące tego kto i co u niego zagra. Myślę, że będzie to naprawdę kolejna zawodowa przygoda mojego życia. Na razie nie mogę rozmawiać o rzeczach, które się nie wydarzyły, ale już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła. - wyznała Małgorzata w rozmowie z Jastrząb Post

I choć od czasu powyższej wypowiedzi trochę czasu minęło i nic nie zmierzało w kierunku realizacji tego pomysłu - zmieniło się to w ten weekend, kiedy to Małgorzata Rozenek wraz z menadżerem oraz Patrykiem Vegą spotkali się w jednej z warszawskich restauracji, by prawdopodobnie omówić szczegóły tej współpracy.

Anna Lewandowska pokazała się w modnych butach z sieciówki. Są w genialnej cenie

Znając Patryka Vegę i jego charakter pracy może jeszcze w tym roku obejrzymy Perfekcyjną w kinie. My jesteśmy niezmiernie ciekawi, jaką rolę ma dla niej reżyser, a Ty?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com