Dawid Narożny i Magda Narożna od jakiegoś czasu pracowali razem w znanym polskim zespołe Piękni i Młodzi. Jakiś czas temu para ogłosiła o tym, że się rozstają, ale nadal będą kontynuować pracę razem. Ale niestety tak sie jednak nie stało. Dawid Narożny był całkiem wycofany z zespołu przez Magdę. 

Teraz każdy z nich ma inne szczęście obok siebie. Magda znajduje się w związku z Krzysztofem Byniakiem, którego zna już od długiego czasu, no i Dawid nie jest singlem. Ze swoją nową partnerką niezadługo będzie mieć dziecko. 

Ewa Mrozowska w szczerym wyznaniu o anoreksji

Od niedawna dowiedzialiśmy się o tym, że Magda Narożna zaręczyła się ze swoim partnerem. O tym wcześniej pisaliśmy w naszym artykule. Ciekawe, jak na to zareagował sam Dawid? W swoich sieciach społecznościowych piosenkarz pogratulował swoją ex-żonę.

Moi drodzy, dostaje od Was wiele wiadomości. Tak, wiem, słyszałem o zaręczynach już w listopadzie i bardzo się z tego powodu cieszę. Gratuluję (przyszłej młodej parze) -napisał Dawid Narożny.

Popularne wiadomości teraz

Te trzy znaki zodiaku niezadługo będą mieć okres pieniędzy

Aneta Zając błyszczy na ramówce Polsatu. Tak szczupła chyba jeszcze nie była

Kalendarz księżycowy: w jakie dni będą się śnic prorocze sny?

Trzy niezwykłe znaki zodiaku: różnią się od wszystkich innych unikalnymi umiejętnościami

Poza tym, tak samo postanowił dodać troszeczkę pieprzu na to wszystko:

Może po tych licznych publikacjach 'niemiłosiernie szczęśliwa osoba' zmieni zdanie i w końcu dogada się ze mną i nie będzie robiła problemów w sprawie unieważnienia ślubu kościelnego w trybie skróconym, o które już tyle czasu prosiłem -napisał wokalista. 

Nowa miłość Julii Wieniawy. Kim jest wybranek aktorki

Swoje InstaStory Dawid podsumował cytatem: „Żyjmy w końcu swoim życiem, bo przecież każde z nas jest szczęśliwe”.

Czy będzie odpowiedź od samej Magdy?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com