Po tym, jak skończyła się II tura wyboróц prezydenckich, Andrzej Duda postanowił zaprosić Rafała Trzaskowskiego z jego żoną Małgorzatą do pałacu prezydenckiego. Trzaskowscy postanowiły zrobić to w terminach między 27 a 31 lipca, po układaniu swoich wszystkich ważnych spraw. O tym informuje portal PAP

Joanna Krupa pokazała niesamowity prezent dla Ashy od wujka. Dawid Woliński umie zaskoczyć

Popularne wiadomości teraz

Astrologi wymienili najbardziej pijące znaki zodiaku

Agnieszka Kotońska z GoggleBox pochwaliła się szczupłymi nóżkami: "Ale nogi tylko pozazdrościć"

Gabriel Seweryn pokazuje swoją "nową" miłość

Trzy niezwykłe znaki zodiaku: różnią się od wszystkich innych unikalnymi umiejętnościami

Małgorzata Trzaskowska w rozmowie z WP zdradziła o czym takim poważnym chce porozmawiać z pierwszą damą? Okazuje się, że dla niej główne jest to, aby obywatele Polski mieli najlepsze życie. Ważny jest ich los. 

Dlaczego nie miałabym się spotkać z Agatą Dudą? Jeżeli tylko wykaże się jakąś widoczną aktywnością na rzecz kobiet, zwłaszcza na polu edukacji, to na pewno będę gotowa do rozmowy. Dla kobiet w Polsce ważne są konkrety — powiedziała Małgorzata Trzaskowska w rozmowie z portalem wp.pl. 

View this post on Instagram

#DzieńMamy #DzieńMatki

A post shared by Andrzej Duda (@andrzej.duda) on

Monika Chojdak czyli polska sobowtórka Jennifer Lopez

Ciekawe, jak odbędzie się rozmowa? Zobaczymy!

Kinga Duda w mini sukience i różowym boa śpiewa i tańczy na scenie.Kindze Dudzie zrobiła się głośno odkąd miała swoje wystąpienie na wiecu wyborczym podczas II tury wyborów prezydenckich. W wypowiedzi córka Andrzeja Dudy odniosła się do tolerancji i szacunku wobec drugiego człowieka. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com