Małgorzata Królikowska pod koniec lutego straciła swojego kochanego męża Pawła Królikoskiego. Aktor przez długi czas walczył z ciężką chorobą neurologiczną, ale niestety ją przegrał. Zostawił swoją żonę i pięciero dzieci. Paweł Królikowski na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Fantastyczna przemiana Darii Widawskiej

Popularne wiadomości teraz

Jak dziś wygląda Jola Rutowicz? Głośna uczestniczka „Big Brothera” przeszła wielką przemianę

Tygodniowy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. To może być przełomowy tydzień

Kalendarz księżycowy: w jakie dni będą się śnic prorocze sny?

Wróżba z kart Tarota: wybierz kartę i dowiedz się, co myśli o tobie pewna osoba

Małgorzata Królikowska jakoś stara żyć dalej. Poświęca dużo czasu swojej rodzinie i pracy. Razem ze swoim starszym synem, Antkiem Królikowskim, organizuje Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej w Kudowie-Zdroju, to co by zrobił sam Paweł, jak by teraz był z nami. Na swoim Instagram Małgorzata Królikowska zamieściła wyjątkowe zdjęcie. Jest ona ubrana z bluzę z wizerunkiem swojego męża. Zdradziła, że na wydazeniu zaśpiewa  Paweł Domagała, który wykona piosenkę Jaromira Nohavicy Jaskółko leć w tłumaczeniu Królikowskiego.

Piątek, sobota, niedziela. Piąta edycja #Festival czpl im. Pawła Królikowskiego❤️SERCA NIE GASNĄ❤️w koncercie — filmie piosenkę Jaromira Nohavicy „Jaskółko leć” w tłumaczenie #pawelkrólikowski zaśpiewa #paweldomagala. Dziękujemy#zuzannagrabowska#festiwalczpl #janignacykrólikowski #antekkrolikowski -napisała Małgorzata Królikowska. 

Magda Narożna cała świeci się ze szczęścia! Jej kochany oświadczył się jej

Internauci zaczęli pisać swoje komentarzy, w których interesowali się tym, gdzie można kupić taką bluzę, natomiast sama Małgosua nic na ten temat nie powiedziała:

  • O jej, ale super ekipa. Szykuje się naprawdę fajne wydarzenie.
  • Czy można gdzieś kupić taką bluzę? Piękne zdjęcie.
  • Bardzo ładnie państwu w tych bluzach. Bardzo państwa lubię. Udanego weekendu życzę.
  • Czy można kupić taką bluzę? Uwielbiam pana Pawła.
  • Gdzie można zobaczyć ten koncert? Super.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com