Magda Narożna jest wokalistką zespołu Piękni i Młodzi. Ze swoim byłym mężem Dawidem Narożnym tworzyła dobry zespół. Rok temu dowiedzialiśmy się o tym, że Magda i Dawid się rozstali. Chociaż to nie musiało wpłynąć na ich współną pracę, przynajmniej tak zapowiadała sama Magda, w końcu Dawid został wyrzucony z zespołu. Dla większości osób to stało wielkim zaskoczeniem. 

Magda Narożna ma teraz obok siebie już nowego mężczyznę. Wiemy tylko to, że ma na imię Krzysztof. Zdjęcia razem z nim, piosenkarka często zamieszcza w swoich sieciach społecznościowych. Widzimy, jaką szczęśliwą jest Magdalena!

Popularne wiadomości teraz

Naiwni jak dzieci: najbardziej łatwowierne znaki zodiaku, które bardzo łatwo oszukać

O czym nieustannie kłamią najbardziej nieuczciwe znaki zodiaku? Bliźnięta, Waga, Rak oraz inne

Jennifer Lopez pokazała siostry. Cała trójka jest oszałamiająco piękna

„Królowa życia” trafiła do aresztu. Joannie P. grozi nawet 12 lat pozbawienia wolności

Jak ułożył się los aktorki z filmu "Znachor"?

Od niedawna gwiazda zdradziła piękne szczegóły swojego prywatnego zycia, a między innymi opowiedziała o tym, jaki słynny jest jej partner.

On ma wszystko, czego potrzebuje kobieta. Jest przede wszystkim dobry, szanuje mnie ogromnie, kocha, jest ze mną w trudnych chwilach, zawsze mogę na nim polegać i czuję się przy nim bardzo, bardzo bezpieczna -zdradziła Magda Narożna w programie Pytanie na Śniadanie.

To już oficjalnie! Antek Królikowski spotyka się z Joanną Opozdą. Zamieścił wyjątkowe zdjęcie

Także zdradziła informację o tym, jak wygląda sytuacja ze ślubem?

Nie mówię tak, nie mówię nie. Myślę, że to dla kobiety jest bardzo ważny krok. I jeżeli wszystko będzie tak, jak jest, to myślę, że tak, jak najbardziej

Tak Narożna zdradziła jeszcze bardzo ważną informację, a właśnie to, że jest ona już zaręczona ze swoim kochanym Krzysiem.

Były (zaręczyny - przyp.red.). Jeszcze nikt o tym nie wie, ale były. Tylko rodzina wie. Zaskoczył mnie niemiłosiernie. Do tej pory się śmieję, że po prostu potknął się i znalazł ten pierścionek i jak już klęknął i spojrzałam na niego takim wzrokiem, to już musiał się zapytać -powiedziała na koniec Magda Narożna.

Czekamy na zdjęcia ze ślubu!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com