Joanna Krupa od niedawna stała mamą. Na świat pojawiła się kochana córeczka Asha Leigh. Ze swoim byłym mężem Romainem modelka nie doczekała się dzieci, rozstała się z nim w 2017 roku. A w 2018 roku pobrała się z amerykańskim biznesmanem Douglasem Nunes, który i jest ojcem dziewczynki Ashy. Obecnie Krupa znajduje się w Polsce, przyłeciała, aby kręcić TopModel. Wiadomo było, że jej mąż i córka na razie pozostały w Ameryce i przyłecą później. 

Ola Żebrowska pokazała swoje niedoskonałości. "Pochwaliła" się cellulitem

Popularne wiadomości teraz

Wybrane przez Boga: znaki zodiaku, które mają niezwykłe dary

Jaki anioł chroni każdego ze znaków zodiaku?

Jennifer Lopez pokazała siostry. Cała trójka jest oszałamiająco piękna

„Królowa życia” trafiła do aresztu. Joannie P. grozi nawet 12 lat pozbawienia wolności

Nareszcie ten dzień nastąpił! Do Joanny przyjechała cała jej rodzina, na którą ona czekała z wielką niecierpliwością. Na swoim Instagram zamieściła zdjęcie, gdzie widać, jak Krupa śpi ze swoim dzieckiem i mężem. Jest to bardzo słodkie zdjęcie!

Najlepszą częścią mojego poranka jest budzenie się i widzenie obu twoich twarzy -napisała Joanna Krupa.

Anna Lewandowska w kusej sukience z przeceny. Odważna stylizacja jak na uroczystość weselną

Widać, że modelka jest bardzo szczęśliwą! Może później zobaczymy, jak Asha Leigh odpoczywa w Polsce?

Tak samo czytaj o tym, jak Joanna Krupa chwali się swoją figurą. Szybko wróciła się do formy po porodzie. Polsko-amerykańska modelka Joanna Krupa na stałe mieszka w USA. Od niedawna urodziła swoje pierwsze dziecko, córkę Ashę Leigh. Od tego momentu sieci społecznościowe gwiazdy całkiem wypełnione zdjęciami i nagraniami jej kochanego skarbu. Joanna dzieli się wszytskim co się da: jak bawi się z córką, co dla niej kupuje, jakie książki czyta i tak dalej. Asha Leigh coraz badrdziej zachwyca internautów Krupy. O tym szczegółowo możesz przeczytać tutaj.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com