O Kindze Dudzie zrobiła się głośno odkąd miała swoje wystąpienie na wiecu wyborczym podczas II tury wyborów prezydenckich. W wypowiedzi córka Andrzeja Dudy odniosła się do tolerancji i szacunku wobec drugiego człowieka.

Jacek Kurski wziął drugi ślub kościelny. Jego nowa małżonka także nie była panną

Niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, jakie mamy poglądy, jakiego kandydata popieramy, i kogo kochamy, wszyscy jesteśmy równi, i wszyscy zasługujemy na szacunek. Nikt nie zasługuje na to, żeby być obiektem nienawiści, absolutnie nikt – powiedziała Kinga.

Słowa te spotkały się z licznymi kontrowersjami. Jedni ucieszyli się z tego, że córka prezydenta Polski w odróżnieniu od swojego ojca jest tolerancyjna, lecz nie brakowało też osób zarzucających jej hipokryzję. Jedno jednak jest pewne - Kinga Duda wcale nie jest tak cicha i nieśmiała jak sądzono i z pewnością ma wiele do powiedzenia, a dowodem na to jest pewne nagranie, które podbija sieć.

Popularne wiadomości teraz

Astrologi wymienili najbardziej pijące znaki zodiaku

Aneta Zając błyszczy na ramówce Polsatu. Tak szczupła chyba jeszcze nie była

Agnieszka Kotońska z GoggleBox pochwaliła się szczupłymi nóżkami: "Ale nogi tylko pozazdrościć"

Gabriel Seweryn pokazuje swoją "nową" miłość

Kinga Duda podczas szkolnego wystąpienia

Jest to zapis występu w tzw. Szopce Nowogrodzkiej w liceum 2013 roku, w której Kinga wciela się w rolę gorącej nauczycielki  – wg napisów końcowych za wicedyrektor M. Horbaczewską, która usiłuje utrzymać szkolną dyscyplinę. 

Tatuaże wśród gwiazd coraz popularniejsze. Co wytatuowane mają popularne osoby w Polsce?

Wygląda na to, że oprócz głowy do nauki, córka prezydenta ma także dobry głos i ruchy. Może więc jest z natury bardziej weselsza i zdystansowana niż myślimy?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com