Bożena Dykiel jest polską aktorką, między innymi znana z serialu "Na wspólnej". W swoim wieku, w 71 lat, gwiazda wygląda naprawdę wspaniałe i bardzo pięknie. Widać, że celebrytka bardzo dba o siebie. Od niedawna w rozmowie z "Kobieta i Życie" zdradziła główną tajemnicę swojej piękności. Najpierw powiedziała o tym, co robi każdy raz przed tym, jak idzie do łóżka. 

Bożena Dykiel

Nie usnę, jeśli nie pomasuję twarzy. Masuję i uciskam milimetr po milimetrze: skronie, czoło, nad brwiami, pod brwiami, wokół nosa, ust, brodę. Całą twarz uciskam mocno, szczypię, a potem silnie rozciągam w stronę włosów. Twarz też ma mięśnie, a jeśli nie są używane, wiotczeją i twarz opada -zdradziła polska gwiazda. 

Michał Koterski i Małgorzata Kożuchowska w rolach życia. Ten film może być hitem

Ale poszczególną uwagę zwróciła na swoje włosy. Dykiel ma swój własny przepis na zawsze piękne, mocne i zdrowe włosy. I nie, to nie jakiś tam drogi szampon lub odżywka. Bożena Dykiel zdradziła przepis na domową odżywkę dla swoich włosów.

Popularne wiadomości teraz

Aneta Zając błyszczy na ramówce Polsatu. Tak szczupła chyba jeszcze nie była

Metamorfozy gwiazd „Warsaw Shore”. Różnica jest ogromna

Gabriel Seweryn pokazuje swoją "nową" miłość

Wróżba z kart Tarota: wybierz kartę i dowiedz się, co myśli o tobie pewna osoba

Specjalna mikstura, która trzeba wcierać w skórę głowy. Trzeba wziąć zebrane liście pokrzywy zaleć ich 500 ml wódki, przeleć napar do ciemnej butelki i zostawić na dziesięć dni. Po tym czasie wywar jest gotowy do użycia. Jak częście będzie robić tą procedurę dla swoich włosów, tym bardziej mocne i zdrowe one będą. 

Małgorzata Socha ma koronawirusa? Reżyser „Przyjaciółek” jest przerażony

Przy okazji wykonuję masaż głowy, gdzie mamy różne meridiany, których masowanie korzystanie wpływa na pamięć, ciśnienie, serce -dodała Bożena Dykiel.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com