Antek Królikowski jest znanym polskim aktorem. Jest synem znanych rodziców, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Prywatne życie 31-latka można powiedzieć, że jest różnorodne.

Gwiazda programu TVP straciła dorobek życia w powodzi. Marta Manowska prosi o pomoc

Popularne wiadomości teraz

Aneta Zając błyszczy na ramówce Polsatu. Tak szczupła chyba jeszcze nie była

Agnieszka Kotońska z GoggleBox pochwaliła się szczupłymi nóżkami: "Ale nogi tylko pozazdrościć"

Tygodniowy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. To może być przełomowy tydzień

Kalendarz księżycowy: w jakie dni będą się śnic prorocze sny?

Przez długi czas był związany z Julią Wieniawą, a póżniej po rozstaniu z nią zaczął spotykać się z Kasią Dąbrowską. Od niedawna dowiedzialiśmy się o tym, że Antoni rozstał się z Kasią. O tym sama dziewczyna poinformowała w swoich sieciach społecznościowych. 

Teraz Antka Królikowskiego można zauważyć w razem z Joanną Opozdą, która jest partnerką z branży. Ostatnio aktor wybrał się z nią do restauracji, w której doszło do skandalu, który organizowała właśnie sama Joanna. Jak mówi portal Pudelek, kelnerka nie ostrożnie wylała na nią kieliszek z prosecco.

Małgorzata Socha ma koronawirusa? Reżyser „Przyjaciółek” jest przerażony

Opozda zareagowała na to bardzo krytycznie i zrugała kelnerkę, który wybiegła z płaczem z pomieszczenia. Antek próbował zaspokoić Joannę. Później one spokojnie zjadli swoją kolację. Jak dalej potoczyła się sytuacja , nie wiadomo, ale mamy nadzieje, że nie było więcej takiego dramatyzmu. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com