Teraz większość mówi o prywatnym życiu Michała Wiśniewskiego, a wszystko po to, że piosenkarz od niedawna wziął ślub po raz piąty. Wybranką stała dziewczyna z imieniem Paulina, z którą ona poznał się w Internecie. A od niedawna całe media dowiedziały się o tym, że Wiśniewski czeka na kolejne dziecko.

Z życiem prywatnym jest wszystko dobrze, natomiast nie warto zapominać o swojej karierze. Ostatnio wokalista zespołu Ich Troje wydał nowy teledysk z uczestnictwem swojej córki. Piosenka z nazwą "Skóra". Na przyszłość gwiazdor przygotowuje coraz bardziej interesującego, a właśnie ponownie połączył się z Mandaryną. Była żona Michała w 2003 roku była choreografką w zespole.

View this post on Instagram

Mandaryna? @marta.mandaryna

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Annę Muchę wyśmiały za wygląd na wyborach prezydenckich. Sporo negatywnych komentarzy

Popularne wiadomości teraz

Aneta Zając błyszczy na ramówce Polsatu. Tak szczupła chyba jeszcze nie była

Jak dziś wygląda Jola Rutowicz? Głośna uczestniczka „Big Brothera” przeszła wielką przemianę

Agnieszka Kotońska z GoggleBox pochwaliła się szczupłymi nóżkami: "Ale nogi tylko pozazdrościć"

Wróżba z kart Tarota: wybierz kartę i dowiedz się, co myśli o tobie pewna osoba

Bardzo się cieszymy, że jednak wszystko zostanie w rodzinie, bo do zespołu wraca jako choreograf Marta Wiśniewska! Szkoła Tańca MDS – Mandaryna Dance Studio już ciężko pracuje a efekty poznacie niebawem. Zabrzmi to nieelegancko być może, ale dobrze wrócić czasami na „stare śmieci” 🙂 Trzymajcie za Martę i jej zespół kciuki! -informuje Michał Wiśniewski na swoim Facebook. 

Po kilku dobrych latach współpracy chciałbym serdecznie w imieniu całego zespołu podziękować za niezapomniane momenty...

Posted by Michał Wiśniewski on Tuesday, July 14, 2020

Adam Pieczyński żegna się ze stacją TVN. Postanowił zrobić podobnie jak i jego żona

Internautom bardzo spodobała się ta wiadomość. Widzimy sporo radosnych komentarzy:

  • Marta to super tancerka, dzięki niej zaczęłam swoją przygodę z tańcem. To prawda Michał, czasem to, co „stare” niezastąpione pod pewnymi względami  Powodzenia i trzymam za Was wszystkich mocno kciuki do zobaczenia miejmy nadzieje niebawem.
  • Mega się cieszę bo Marata zawsze robiła super mega choreografię i mega się rusza bardzo ją lubię i szanuję i cieszę się że wraca do zespołu.
  • Wspaniała wiadomość, bardzo się cieszę, że Mandaryna wraca do Ich troje. Pozdrawiam serdecznie całą ekipę. Ich troje oraz ciebie Michale i Martę.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com