Kinga Duda z Londynu specjalnie przyłeciała do Polski, aby wspierać swojego ojca w wyborach prezydenckich. Dziewczyna ze względu panującej pandemii na długo zatrzymała się w Londynie, więc tylko teraz mogła przylecić do kochanej Polski i znajować się razem ze swoją rodziną. Kinga Duda nie zamierza więcej mieszkać w Londynie, dziwczyna chce na stałe mieszkać w swoim ojczystym kraju. O tym poinformował jej dziadek prof. Jan Tadeusz Duda.

Kinga zaczyna aplikację w Polsce. Zakończyła już prawie staż zagraniczny i już nie jedzie za granicę. Coś tam ma jeszcze do zrobienia, ale to już końcówka i wykona ją zdalnie. Cieszę się, że Kinga będzie na miejscu. Bardzo jej kibicuję i trzymam za nią kciuki – mówił dziadek Kingi w rozmowie z dziennikiem -powidział on w rozmowie z Super Expressem. 

Maja Hyży urodziła! Na świat pojawiła się dziewczynka Tosia

Kinga Duda

Oczywiście cała rodzina cieszy się z tego powodu, przecież kochana dziewczynka zawsze będzie znajdować się obok swoich rodziców, wspierać i pomagać im. Oczywiście teraz Kinga musi jeszcze raz pojechać do Londynu, aby załatwić wszystkie pozostale sprawy, natomiast obowiązkowo wróci się do Polski.

Popularne wiadomości teraz

Barbara Kurdej-Szatan urodziła! Jej mąż Rafał pokazał zdjęcie z dzieckiem

Magda Narożna pochwaliła się efektem nowej fryzury. Ma teraz długie i kolorowe włosy

Polskie gwiazdy, które zmieniły nazwisko, a nawet imię. Mało kto o tym wie

Jakie są najpotężniejsze znaki zodiaku: są tylko cztery

Małgorzata Kożuchowska najlepiej ubraną gwiazdą podczas wyborów? Jej sukienka to sztos

Jestem przede wszystkim niesamowicie dumny z córki, że odbywa trzymiesięczny staż w Londynie. Ja takich sukcesów w jej wieku nie miałem. Oczywiście, że chciałbym, aby wróciła do Polski i tu znalazła sobie pracę. Łatwiej jest wtedy się chociażby spotkać -mówil kiedyś Andrzej Duda w rozmowie z Super Express. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com