Maja Hyży w połowie kwietnia ogłosiła, że czeka na swoje trzecie dziecko. Ze swoim byłym mężem, Grzegorzem Hyży piosenkarka ma już dwóch dzieci, ośmioletnich synów-bliźniaków. Ale gwiazda zawsze marzyła o dziewczynce. Od tego momentu, jak Maja zaszła w ciążę, w jej sieciach społecznościowych zaczęli się pojawiać różne zdjęcia z brzuszkiem. Celebrytka organizowywała sobie różnego typu sesji zdjęciowe, gdzie prezentowała się w różnych stylizacjach. 

Mocne słowa Kurdej-Szatan do internautki: „Popracuję jeszcze, by na 500 plus dla pani było”

Popularne wiadomości teraz

Kim jest tajemniczy mąż Ewy Farnej? Martin Chobot może pochwalić się sporym majątkiem

Nie tylko bracia Mroczek. Oto polskie gwiazdy, które mają swojego bliźniaka

Julia Wieniawa w bardzo odważnej stylizacji na weselu. Odsłoniła bardzo dużo

Córka Agaty Mróz skończyła już 12 lat. Dziewczynka planuje karierę modelki

Maja Hyży urodziła! Wokalistka w swoich sieciach społecznościowych podzieliła się pierwszym zdjęciem z córeczką. Szczęśliwa Maja tuli swoją córkę, imię której Tosia. 

Wróciłam 😘Nasz Aniołek jest już z Nami🥰 Antosia jest darem od Aniołów 😇A ja najszczęśliwszą matką na ziemi -napisała Maja Hyzy na swoim Instagram. 

Jerzy Stuhr w szpitalu. Stan aktora jest ciężki!

Jeszcze za kilka miesięcy przed porodem, piosenkarka powiedziała, że będzie miała cesarskie cięcie ze względu na stan swojego zdrowia. 

To tylko i wyłącznie wynika ze względów zdrowotnych. Mam problemy z biodrami i to uniemożliwia u mnie urodzenie naturalnie. To dla mojego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa maluszka -powiedziała Maja. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com