Polsko-amerykańska modelka Joanna Krupa na stałe mieszka w USA. Od niedawna urodziła swoje pierwsze dziecko, córkę Ashę Leigh. Od tego momentu sieci społecznościowe gwiazdy całkiem wypełnione zdjęciami i nagraniami jej kochanego skarbu. Joanna dzieli się wszytskim co się da: jak bawi się z córką, co dla niej kupuje, jakie książki czyta i tak dalej. Asha Leigh coraz badrdziej zachwyca internautów Krupy.

Grażyna Torbicka i Adam Nawałka. Co łączyło tych dwoje?

Popularne wiadomości teraz

Wampiry energetyczne wśród znaków zodiaku: oni wysysają z ludzi siły do życia

Wybrane przez Boga: znaki zodiaku, które mają niezwykłe dary

„Królowa życia” trafiła do aresztu. Joannie P. grozi nawet 12 lat pozbawienia wolności

Nie tylko bracia Mroczek. Oto polskie gwiazdy, które mają swojego bliźniaka

Obecnie Joanna Krupa znajduje się w Polsce. Przyłeciała do kochanego kraju, aby wziąć udział w filmowaniu programu Top Model. Od niedawna pisaliśmy o tym, jak Joanna Krupa pokazała pokój córeczki w Polsce. O tym możesz przeczytać w naszym artykule. 

Antek Królikowski będzie grać z Julią Wieniawą. Krótko powiedział o ich relacjach

Modelka opublikowała nagranie na swoim InstaStory, na którym pokazuje fragmenty pracy na planie zdjęciowym.  Prezentuje się w bieliźnie do reklamy w firmie "Esotiq". Ma na sobie czarną, seksowną bieliznę. W rękach trzyma noworoczny prezencik i tańczy obok choinki. Trzeba się przyznać, że wygląda Krupa zjawiskowo! Trudno uwierzyć w to, że ta kobieta tylko od niedawna urodziła. Ma piękną i wysportowaną figurę. 

Seksowna Joanna Krupa

Aneta Zając w stroju kąpielowym zachwyca internautów. Aneta Zając -gwiazda serialu "Pierwsza miłość" od jakiegoś czasu dokonała nad sobą wielką metamorfozę. Zrzuciła kilka kilogram i całkowicie się przemieniła. Teraz aktorka spokojnie chwali się pięknymi zdjęciami swojej nowej sylwetki. Każdego zachwyca swoją metamorfozą i bardzo motywuje.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com