Mimo, że wszystkie znaki na niebie i ziemi mówiły o tym, że są sobie przeznaczeni nie zdecydowali się na bycie razem...

Andrzej Trzaskowski zapomniany pionier polskiego jazzu

Obecnie Grażyna Torbicka jest od 40 lat szczęśliwą żoną lekarza - wybitnego kardiologa Adama Torbickiego. Jednak zanim tych dwoje zakochało się w sobie, serce Grażyny należało do Adama Nawałki.

Adam i Grażyna poznali się dzięki tacie dziennikarki. Henryk Loska niegdyś należał do najważniejszych działaczy w polskiej piłce nożnej.

Popularne wiadomości teraz

Dagmara Kaźmierska wybuchła złością pod zdjęciem Kingi Rusin. Nie przebierała w słowach

Nie tylko bracia Mroczek. Oto polskie gwiazdy, które mają swojego bliźniaka

Znaki zodiaku, którym grozi ubóstwo i samotna starość: nie ma czego zazdrościć

Najbardziej urzekające kobiety według znaku zodiaku: mężczyźni za nimi szaleją

Adam był brawurowym zawodnikiem i to właśnie z nim przyszłość córki wiązał Henryk Loska. Postanowił przedstawić mu swoją jedynaczkę. Miedzy młodymi zaiskrzyło. Mieli ze sobą wiele tematów do rozmów. Mimo wielkiej pasji do piłki łączyło ich sporo innych wspólnych zainteresowań.

Dawni znajomi tak wspominają początki ich znajomości...

On wprawdzie spotykał się wówczas z sympatią ze szkolnej ławy, grającą w koszykówkę piękną Kasią Kotulińską. Ich uczucie jednak przechodziło wzloty i upadki, bowiem dziewczyna była o niego bardzo zazdrosna. Rozstawali się i do siebie wracali. Kiedy piłkarz poznał Grażynę Loskę, akurat cieszył się chwilową wolnością. Nowa znajoma szybko zawróciła mu w głowie. Potrafił po treningu wsiąść w samochód i pędzić do Warszawy po to tylko, by napić się z nią kawy.

Adam Nawałka w trakcie jednego zgrupowania nabawił się mocnej kontuzji. Z tego powodu wrócił do Krakowa, gdzie przechodził rehabilitacje. Z biegiem czasu odnowił kontakt z Katarzyną.

Jego sympatia Katarzyna okazała się w tych trudnych chwilach sprawdzoną przyjaciółką. Wspaniale się nim opiekowała w okresie żmudnej rehabilitacji. To scementowało ich związek, który zakończył się ślubem i kwitnie do dziś

Po rozstaniu także Grażyna spotkała miłość swojego życia.

Dziś oboje z byłym selekcjonerem wspominają że łączyła ich w przeszłości piękna przyjaźń!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com