Ola Żebrowska jest żoną znanego polskiego aktora, Michała Żebrowskiego. Rozpoznać go można z takich filmów, jak: Ogniem i mieczemPan TadeuszWiedźminStara baśń. Kiedy słońce było bogiemPręgi  i Kto nigdy nie żył. Niezadługo zostanie ojcem po raz trzeci. Na świat musi pojawić się jego trzeci synek. 

Dzielny pies szczekaniem uratował domowników

Popularne wiadomości teraz

Nie tylko bracia Mroczek. Oto polskie gwiazdy, które mają swojego bliźniaka

Najbardziej urzekające kobiety według znaku zodiaku: mężczyźni za nimi szaleją

Córka Agaty Mróz skończyła już 12 lat. Dziewczynka planuje karierę modelki

Znaki zodiaku, które we wrześniu osiągną niesamowity sukces

Ola Żebrowska aktywna w swoich sieciach społecznościowych. W momencie swojej ciąży, dzieli się zdjęciami pięknego brzuszka. Od niedawna gwiazda zdradziła płeć swojego trzeciego dziecka. W rodzinie Żebrowskich pojawi się ich trzeci synek. 

Aleksandra Żebrowska odnosi się do tych gwiazd, które nie boją się pokazywać swoje ciało do całej publiczności. I nawet podczas ciąży, Żebrowska śmiało pokazuje swój brzuch. Od niedawna zamieściła kolejne zdjęcie w ustroju kąpiełowym, gdzie ona łeży na drewnianej kanapie. Gwiazda zaprezentowała swoją ciążę na 9 miesiącu. Ale poszczegółną uwage było zwrócono na jej długie i szczupłe nogi. 

Oficjalnie najbardziej pochlebna poza dla ujęć całego ciała podczas ciąży -napisała Aleksandra Żebrowska. 

Trzeba się przyznać, że żona Żebrowskiego wygląda bardzo pięknie i szczuple. I nawet nie powiesz, że ona ma 9 miesiąc ciąży. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com