Beata Kozidrak polska piosenkarka od zawsze błyskawiczne występowała na scenie. Śpiewała największy hity zespołu Bajm i była jedną z najseksowniejszych gwiazd. Była żoną Andrzeja Pietrasa, z którym współpracowała. Razem byli przez całe 36 lat, owocami ich związku są dwie córki: Agata i Katarzyna.

Gwiazda TVP oskarżona o oszustwa podatkowe. Grozi jej do 8 lat więzienia

Popularne wiadomości teraz

Julia Wieniawa w bardzo odważnej stylizacji na weselu. Odsłoniła bardzo dużo

Znaki zodiaku, którym grozi ubóstwo i samotna starość: nie ma czego zazdrościć

Najbardziej urzekające kobiety według znaku zodiaku: mężczyźni za nimi szaleją

Znaki zodiaku, które we wrześniu osiągną niesamowity sukces

W jakimś momencie, po rozwodzie z mężem, miała obok siebie mężczyznę, tożsamość jakiego nie ujawniała. Obecnie Beata Kozidrak jest singielką. Od niedawna wokalistka ujawniła swoją bół, jaka znaduje się u niej w środku. Okazuje się, że gwiazda czuje się bardzo samotnią i potrzebuje mężczyzny obok siebie. W swoich sieciach społecznościowych Kozidrak podzieliła się ze wszystkimi swoim nastojem.

Agata Duda na kilka dni przed wyborami zdecydowała się na zaskakujący gest. Co na to wyborcy?

W pewien sposób jestem silną kobietą, bo wychodzę na scenę i nią rządzę. Ale czy do końca tak jest? Nie wiem. Na pewno kiedy schodzę ze sceny, to jestem bardzo delikatną kobietą, która potrzebuje męskich rąk, potrzebuje męskich ramion, potrzebuje po prostu przytulenia. Ale w życiu trzeba sobie radzić, więc radzę sobie tak, jak to widzicie -powiedziała Beata Kozidrak. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com