Michał Wójcik gwiazda kabaretu Ani Mru Mru o d niedawna opublikował nagranie, gdzie prosił o pomoc dla swojej żony Jani, która walczy ze straszną chorobą -nowotworem. O dziwo, ale tylko za trzy dni udało mu się zebrać potrzebującą ilość pieniędzy, a właśnie 150 tyś. złotych.

Michał Wójcik

Polskie gwiazdy, które miały uzależnienie alkoholowe

Michał Wójcik pojawił się w programie Pytanie na śniadanie, gdzie podziękował każdego za pomoc. 

Chciałem podziękować. Bez państwa nie istnieję. Taka moja praca i pozycja w tym kraju. Liczy się każdy czas, każda minuta, sekunda i grosz. Nie spodziewaliśmy się. Czuję wsparcie. Natomiast jeszcze większe wsparcie czuje Jani -powiedział kabareciarz.

Popularne wiadomości teraz

Najbardziej występne i grzeszne znaki zodiaku

O czym nieustannie kłamią najbardziej nieuczciwe znaki zodiaku? Bliźnięta, Waga, Rak oraz inne

Gabriel Seweryn pokazuje swoją "nową" miłość

Nie tylko bracia Mroczek. Oto polskie gwiazdy, które mają swojego bliźniaka

Rozenek i Lewandowska nie zgadzają się w kwestii wyprawki

Tak samo przeczytał i słowa samej Jani, które ona adresowała do widzów. W momencie, gdy czytał, na jego oczach pojawiły się łzy:

Jestem wdzięczna za każdy grosz i słowa wsparcia, bo to one dają mi siłę. Największe wrażenie zrobiła na mnie pomoc mentalna. Czytając wasze komentarze popłakałam się. Poczułam napływ sił, których zaczynało mi brakować. Poczułam jakbym miała armię za plecami. Nie chcę opowiadać o swojej chorobie. Głęboko wierzę, że choroba przychodzi z jakiegoś powodu. Uszanujcie fakt, że chcę przejść proces leczenia w spokoju.

Michał Wójcik w programie na żywo

Życzymy, aby żona Michała najszybciej wyzdrowiała!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com