Od tego, jak jej mąż Rafał Trzaskowski zaczął kandydować na prezydenta, ona zaczęła prowadzić bardziej publiczne życie. Małgorzata Trzaskowska możliwie, że wkrótce zostanię piewszą damą Rzeczypospolitej Polski. Kobieta założyła swoje własne konto na Instagram i zaczęła dzielić się ze wszytskimi swoimi zdjęciami. 

Jak dzisiaj wygląda Tomasz Sekielski? Trudno poznać dziennikarza

Popularne wiadomości teraz

Aneta Zając błyszczy na ramówce Polsatu. Tak szczupła chyba jeszcze nie była

Jak dziś wygląda Jola Rutowicz? Głośna uczestniczka „Big Brothera” przeszła wielką przemianę

Gabriel Seweryn pokazuje swoją "nową" miłość

Trzy niezwykłe znaki zodiaku: różnią się od wszystkich innych unikalnymi umiejętnościami

Od niedawna zauważyli miłe, rodzinne zdjęcie Małgorzaty i jej siostry bliźniaczki. Ciekawe jest  to, że nikt do tego nie wiedział o tym, że żona Trzaskowskiego ma siostrę. Ale i to jeszcze nie koniec niespodzianek. Jest jeszcze starszy brat. 

Wszyscy ciągle mnie pytają o siostrę bliźniaczkę. A mamy przecież jeszcze brata. I to jakiego! - napisała pod zdjęciem -napisała Małgorzata Trzaskowska. 

Rodzina pochodzi z Rybnika. Tam własnie i mieszka cała rodzina: ojciec, brat i siostra. Matka zmarła rok temu na nowotwor. Kiedyś w rozmowie z portalem rybnik.naszemiasto.pl Małgorzata Trzaskowska powiedziała kilka dobrych słów o swojej kochanej rodzinie:

Moja kochana siostra jest niezwykłą osobą, ciepłą, empatyczną, dbającą o innych. Dużo ze sobą rozmawiamy, prawie codziennie. Moja rodzina jest dla mnie wielkim wsparciem. Wiem, że w trudnych chwilach mogę na nich zawsze liczyć.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com