Tomasz Sekielski jest znanym polskim dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Autor dokumentalnego filmu "Tylko nie mów nikomu" i "Zabawa w chowanego", gdzie został poruszony temat wykorzystywania seksualnego dzieci w Kościele katolickim w Polsce. Sekielski ma żonę Annę i dwójkę dzieci: Julię i Łukasza. 

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała jedną rzecz, która ułatwia jej opiekę nad małym synkiem

Popularne wiadomości teraz

Astrologi wymienili najbardziej pijące znaki zodiaku

Największe leniuszki wśród znaków zodiaku

Agnieszka Kotońska z GoggleBox pochwaliła się szczupłymi nóżkami: "Ale nogi tylko pozazdrościć"

Trzy niezwykłe znaki zodiaku: różnią się od wszystkich innych unikalnymi umiejętnościami

Połroku temu, dziennikarz poważnie zajął się swoim zdrowiem i ciałem. Miał operacje na zmniejszanie żołądka, co pomogła mu nie tak mocno odczuwać głód. Tomasz Sekieslki schudł na 70 kilogram. Teraz gwiazdor dzieli się efektem kolosalnej pracy nad sobą. Patrząc na jego foto, rozumiesz, że przed tobą całkowicie inny człowiek. Wygląda bardzo pięknie i seksownie!

Joanna Koroniewska prezentuje swoje zdjęcie w bikini. Joanna Koroniewska, żona znanego dziennikarza Macieja Dowbora, w swoich sieciach społecznościowych podzieliła się letnim zdjęciem w bikini. Miała na sobie niebieski ustrój kąpiełowy i swój uśmiech na twarzy. Ale poszczegółną uwagę było zwrócono na coś innego, a między innymi na jej biust. W komentarzach hejterzi pisali -Deska. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com