Chore dziecko to jedno z największych nieszczęść z jakim muszą się zmierzyć rodzice. Każdy kochający rodzic che, aby jego dziecko miało w życiu jak najlżej, było szczęśliwe i spełnione, jednak te marzenia niestety czasem trudno spełnić. O tym wiedzą także popularne osoby, które są rodzicami ciężko chorych dzieci.

Lucyna Malec

Gwiazda serialu ''Na wspólnej'' sama wychowuje córkę Zosię i podkreśla, że bycie matką to jej najważniejsza rola w życiu. Dziewczynka urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym, a aktorka robi co może, aby jej dziecko miało normalne dzieciństwo.

Popularne polskie pary, które są długo razem, a nie mają ślubu. Dobrze im się żyje na „kocią łapę”

Michael Buble

Popularne wiadomości teraz

Jak dziś wygląda Jola Rutowicz? Głośna uczestniczka „Big Brothera” przeszła wielką przemianę

Agnieszka Kotońska z GoggleBox pochwaliła się szczupłymi nóżkami: "Ale nogi tylko pozazdrościć"

Kalendarz księżycowy: w jakie dni będą się śnic prorocze sny?

Wróżba z kart Tarota: wybierz kartę i dowiedz się, co myśli o tobie pewna osoba

Syn piosenkarza o anielskim głosie walczył z nowotworem wątroby. Na szczęście Noah pokonał chorobę i dziś jest zdrowym chłopcem.

Ewa Błaszczyk

Historię córki Ewy Błaszczyk zna prawie każdy. Dziewczynka w wieku 6 lat  zakrztusiła się tabletką i od tego czasu jest w śpiączce

Colin Farrell

Syn byłego mężem Alicji Bachledy-Curuś cierpi na zespół Angelmana, który inaczej nazywa się ''zespołem szczęśliwej kukiełki''. Objawami choroby są niepełnosprawność intelektualna, problemy z poruszaniem czy charakterystyczny wygląd, np. uśmiech, który przypomina uśmiech marionetki.

Kto wcieli się w polską wersję „Pretty Woman”? To może być wielki hit

Artur Gadowski

Piosenkarz zespołu IRA ma trójkę dzieci. Najstarsze z nich, Wiktoria, cierpi na Zespół Downa. Wokalista rozstał się z matką dziewczynki i na nowo ułożył sobie życie z inną kobietą. 

Paweł Wawrzecki

Znany z komediowych ról związany był z aktorką Barbarą Winiarską. Aktorska para doczekała się córki – Ani. Dziewczyna urodziła się z porażeniem mózgowym. Po śmierci żony, poświęcił się całkowicie opiece nad córką.
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com