Małgorzata Kożuchowska jest dobrze znaną polską aktorką. Swoją wielką popularność zdobyła dzięki serialu "Rodzinka.pl". Tam ona zagrała świetną kobietę, żonę i mamę Natalię Boską. W rzeczywistości mamą stała dość późno, w wieku 43 lata. Jeszcze przed tym, jak stać mamą, Kożuchowska opowiedziała na temat tego, jak będzie wychowywać swoich dzieci. 

Uważam, że lepiej, aby dziecko dowiadywało się o różnych kontrowersyjnych sprawach w domu, rozmawiając z rodzicami, niż gdzieś na zewnątrz. Gdzie nie ma kontroli nad tym, w jaki sposób te rozmowy są przeprowadzane. Jest ZA mówienie prawdy -powiedziała Małgorzata Kożuchowska. 

Michał Wiśniewski z nową fryzurą. Wokalista coraz bardziej zaskakuje

W październiku 2014 roku aktorka urodziła swoje pierwsze dziecko, syna Jasia. Chłopczyk jest wielką radością dla Kożuchowskiej. W swoich sieciach społecznościowych nie pokazuje samą twarz synka, ale wrzuca współne zdjecia z nim. Na ten raz opublikowała zdjęcie z Jasiem z odpoczynku.

Jaś- moja miłość! Moje turbo doładowanie! Mój eliksir młodości -napisała Małgorzata Kożuchowska. 

Sporo komentarzy pojawiło się od internautów gwiazdy:

Taka prawda. Dzieci dają to coś, że nawet po czterdziestce można wyglądać na dwadzieścia lat", "Dzieci to najlepsze, co może nas spotkać", "Oj, to prawda. Mój synuś całe życie tak na mnie działa", "Pięknie pani wygląda, a macierzyństwo tylko to podkreśliło bardziej

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com