Aleksandra Żebrowska obecnie znajduje się w trzeciej ciąży. Ze swoim mężem, aktorem Michałem Żebrowskim, para już ma dwóch synów: Franciszka i Henryka. Niezadługo na świat przyjdzie ich trzeci maluch, na którego cała rodzina czeka z wielką niecierpliwością. Ola ciągle dzieli się zdjęciami swojej przepięknej ciąży w swoich sieciach społecznościowych i można zauważyć, że poród zbliża się już wielkimi krokami. 

Ostatnie zdjęcie Anny Przybylskiej. Wtedy była bardzo radosną

Popularne wiadomości teraz

Wampiry energetyczne wśród znaków zodiaku: oni wysysają z ludzi siły do życia

Wybrane przez Boga: znaki zodiaku, które mają niezwykłe dary

„Królowa życia” trafiła do aresztu. Joannie P. grozi nawet 12 lat pozbawienia wolności

Nie tylko bracia Mroczek. Oto polskie gwiazdy, które mają swojego bliźniaka

Ostatnio, Aleksandra Żebrowska zamieściła zdjęcie, gdzie zdradziła płeć swojego dziecka. Zrobiła to w wyjątkowy sposób, nawiązując się do wyborów prezydenckich. 12 lipca odbędzie się II tura wyborów i wtedy cała Polska w końcu się dowie, kto będzie prezydentem Polski? 

Rafał czy Andrzej? #itsaboy 💙 #idznawybory -napisała Aleksandra Żebroska na swoim Instargam. 

Warto zauważyć, że rodzina Żebrowskich otwarcie mówi o tym, że będzie głosować na Rafała Trzaskowskiego. Kandydat jest mocno związany z rodziną. Jakoś w wywiadzie z "Viva" Michał Żebrowski wypowiedział się o swoim przyjaciele.

Rafał jest osobą, której największym atutem jest to, że potrafi rozmawiać z ludźmi, słyszeć, co do niego mówią i nawiązywać dobre relacje z wszystkimi. Zawsze traktowałem go jak starszego brata, mimo że między nami jest tylko pół roku różnicy -powiedział aktor.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com