Wraz z zawarciem związku małżeńskiego Diana nie tylko uzyskała nowy tytuł i status „królowej ludzkich serc”, lecz także wzięła na siebie odpowiedzialność za każdy swój krok, a nawet zdjęcie. Mimo tego, że paparazzi szybko stali się nieodłącznym elementem życia księżnej Diany, w te rzadkie chwile, kiedy jej udawało się przed nimi ukryć, ona zamieniła się w zwyczajną dziewczynę, która uwielbiała słońce oraz morze. Warto zauważyć, że Lady Diana często spędzała z dziećmi czas na plaży, uwielbiała pływać jachtami i, oczywiście, zakładać bikini, które byli tak samo eleganckie, jak i wszystkie jej stylizacje.

Księżna Diana. Zdjęcie: Getty Images

W tym samym czasie, gdy większość przedstawicielek rodzin królewskich preferowały skromne stroje kąpielowe w spokojnych kolorach – głównie w kolorze czarnym, księżna Diana mogla się pojawić na plaży w bikini z jednym z najbardziej śmiałych nadruków – na przykład, w lamparta.

Księżna Diana w bikini. Zdjęcie: Getty Images

Ponadto, w jej garderobie w ogóle nie było bikini w spokojnych kolorach. W sieci raczej można natrafić na zdjęcia księżny w jaskrawoczerwonym bikini.

Popularne wiadomości teraz

Szczęśliwy poratunek: facet myślał, że schronił szczeniaka, a okazało się, że to jest dzikie zwierzę (ZDJĘCIA)

Znaki zodiaku, które założą rodzinę w 2021 roku

10 cech charakteru każdego ze znaków zodiaku

Teściowa powiedziała, że nie czuje pokrewieństwa z wnuczką. Nie pozwoliliśmy jej ani mieszkać z nami, ani pomagać z wychowaniem dziecka.

Księżna Diana w bikini. Zdjęcie: Getty Images

Jeśli chodzi o akcesoria, księżna często zakładała pareo, które indywidualnie dobierała do każdego stroju. Nawiasem mówiąc, jedwabne oraz szyfonowe narzutki są nadal bardzo popularne wśród plażowiczek na całym świecie.

Warto również zauważyć, że Diana zawsze wyglądała spektakularnie — także w bikini, niezależnie od jego koloru lub fasonu. Co o tym myślicie?

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach