Wraz z zawarciem związku małżeńskiego Diana nie tylko uzyskała nowy tytuł i status „królowej ludzkich serc”, lecz także wzięła na siebie odpowiedzialność za każdy swój krok, a nawet zdjęcie. Mimo tego, że paparazzi szybko stali się nieodłącznym elementem życia księżnej Diany, w te rzadkie chwile, kiedy jej udawało się przed nimi ukryć, ona zamieniła się w zwyczajną dziewczynę, która uwielbiała słońce oraz morze. Warto zauważyć, że Lady Diana często spędzała z dziećmi czas na plaży, uwielbiała pływać jachtami i, oczywiście, zakładać bikini, które byli tak samo eleganckie, jak i wszystkie jej stylizacje.

Księżna Diana. Zdjęcie: Getty Images

W tym samym czasie, gdy większość przedstawicielek rodzin królewskich preferowały skromne stroje kąpielowe w spokojnych kolorach – głównie w kolorze czarnym, księżna Diana mogla się pojawić na plaży w bikini z jednym z najbardziej śmiałych nadruków – na przykład, w lamparta.

Księżna Diana w bikini. Zdjęcie: Getty Images

Ponadto, w jej garderobie w ogóle nie było bikini w spokojnych kolorach. W sieci raczej można natrafić na zdjęcia księżny w jaskrawoczerwonym bikini.

Popularne wiadomości teraz

Nie tylko bracia Mroczek. Oto polskie gwiazdy, które mają swojego bliźniaka

Julia Wieniawa w bardzo odważnej stylizacji na weselu. Odsłoniła bardzo dużo

Znaki zodiaku, którym grozi ubóstwo i samotna starość: nie ma czego zazdrościć

Wiecznie młodzi znaki zodiaku: starość im nie grozi

Księżna Diana w bikini. Zdjęcie: Getty Images

Jeśli chodzi o akcesoria, księżna często zakładała pareo, które indywidualnie dobierała do każdego stroju. Nawiasem mówiąc, jedwabne oraz szyfonowe narzutki są nadal bardzo popularne wśród plażowiczek na całym świecie.

Warto również zauważyć, że Diana zawsze wyglądała spektakularnie — także w bikini, niezależnie od jego koloru lub fasonu. Co o tym myślicie?