Dawid Narożny przez długi czas był wokalistą zespołu "Piękni i mlodzi". W 2012 roku ze swoją byłą żoną Magdą Narożną i Danielem Wilczewskim założył ten wspaniały zespół. Z Magdą ma 8-letnią córkę Gabrysię i przez długi czas tworzyli z siebie dobre małżeństwo. 

Piękni i młodzi

Małgorzata Ostrowska we wzruszający sposób uczciła pamięć męża

W czerwcu 2019 roku para poinformowała o tym, że już nie są razem. Chociaż Magda zapowiedziała, że rozwód z mężem nie wpłynie na ich pracę. Jak później pomiędzy małżonkami wybuchła wielka kłotnia, w rezultacie czego, Dawid Narożny był całkowiecie wycofany z zespołu "Piękni i Młodzi".

Obecnie Magda Narożna ma obok siebie już nowego patnera, z którym czuje się bardzo szczęśliwą. No i Dawid też nie jestem singlem. Zaczął spotykać się z śliczną blondyneczką Joanną. Razem z nią wokalista znałazł prawdziwe szczęście. Teraz Narożny jeszcze bardziej promienieje od szczęścia, a wszystko po to, że jego partnerka znajduje się w ciąży. O tym już oficjalnie poinformował na swoim Instagram

Popularne wiadomości teraz

Naiwni jak dzieci: najbardziej łatwowierne znaki zodiaku, które bardzo łatwo oszukać

Jaki anioł chroni każdego ze znaków zodiaku?

Gabriel Seweryn pokazuje swoją "nową" miłość

Nie tylko bracia Mroczek. Oto polskie gwiazdy, które mają swojego bliźniaka

Już oficjalnie. W listopadzie będziemy NAJSZCZĘŚLIWSZYMI LUDŹMI NA ŚWIECIE! Kolejny członek rodziny w drodze! Obstawiacie córkę czy syna? -napisał.

Maryla Rodowicz z niepokojem w sercu wspomina swoje wakacje. Wpadła w ręce przestępstwy

Radosną wiadomością podzieliła się tak samo i Joanna. W swoich sieciach społecznościowych napisała:

Chyba nadszedł moment, abyśmy podzielili się z Wami naszym szczęściem. Zwlekaliśmy troszkę z oficjalną informacją, ponieważ chcieliśmy cieszyć się moim stanem w naszym rodzinnym gronie, jednak brzuszek jest już coraz większy, a ludzie coraz bardziej dociekliwi.

Jak myślicie kto będzie, chłopczyk czy dziewczynka?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com