Związek Ilony Felicjańskiej i Paula Montany o d samego początku nie był zbyt spokojny. Ciągle media donosiły informacje o ich kłótniach i nie porozumieniach. Najgłośniej, było wtedy, gdy para miała wizyt do USA, gdzie w końcu dwoje zostały aresztowane przez policję. Przyczyną tego stało powiadomienie do służb od samego Paula Montany. Tak samo wszyscy dobrze wiemy o tym, że Ilona Felicjańska ma alkoholowe uzależnienie, co zawsze powoduje wielkie skandały w rodzinie.

Małgorzata Ostrowska we wzruszający sposób uczciła pamięć męża

Ilona Felicjańska i Paul Montana

Od niedawna Ilona Felicjańska i Paul Montana wzięli ślub. Modelka prezentowała się w przepięknej sukni i wyglądała szczęśliwie. I wydawało się, że w ich rodzinie nareszcie nastąpił spokój i szczęście. Ale jednak nie! Teraz dowiadujemy się, że Ilona Felicjańska rozstaje się ze swoim mężem. Paul Montana w swoich sieciach społecznościowych zmienił status na "wolny", a później pokazał SMS od samej Ilony.

View this post on Instagram

Uzależnienie jest głębokim brakiem wrodzonej radości... radości, która w nas jest, ukryta i zapomniana. Głęboko schowana pod smutkiem, żalem i bólem. Tego co nas spotkało. Ale to było. Nie jest. Zaufanie pozwala otworzyć serce. A ono uwalnia... pozwól sobie zaufać. Pozwól sobie na puszczenie kontroli, która więzi i izoluje. Pozwól sobie na miłość. Na szczęście. Tylko Ty możesz to zrobić ❤️ #lifeisbeautiful #loveisall @mrandmrsmontana #lovestory

Popularne wiadomości teraz

Astrologi wymienili najbardziej pijące znaki zodiaku

Największe leniuszki wśród znaków zodiaku

Tygodniowy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. To może być przełomowy tydzień

Metamorfozy gwiazd „Warsaw Shore”. Różnica jest ogromna

A post shared by Ilona (Felicjańska) Montana (@ilonamontana) on

Karolina Szostak zmieniła fryzurę. Dziennikarka przeszła ostatnio sporo zmian

"Chcę ci przypomnieć, że nie jesteś 'single', bo masz żonę. Nie mamy rozwodu, a takie działania są na twoją niekorzyść. To znaczy, że szukasz przygód, zapraszasz. Dla mnie ok. Tak robiłeś od początku naszej znajomości. Nie wiem, jak to się będzie miało do ugody rozwodowej" - napisała celebrytka.

SMS od Ilony Felicjańskiej

Teraz zostaje się tylko rozmyślać się o tym, czy to kolejna kłotnia czy naprawdę rozstanie?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com