Aktorka serialu Klan Paulina Holtz pokazała swój apartament w programie Wnętrze do poprawki. Domy gwiazd, którego gospodynią jest Kasia Bujakiewicz. Mieszkanie położone jest w kamienicy i jest dwupiętrowe. Oprócz aktorki mieszkają w nim jeszcze jej partner oraz dwie córki.

Paulina Holtz w programie wyznała, że oprócz aktorstwa interesuje się właśnie urządzaniem wnętrz, jednak nie podąża ona ślepo za trendami. Interesują ją przede wszystkim przedmioty z duszą, a katalogowe wnętrza ją nie interesują.

Robi mi się ciepło w sercu na myśl, że jakiś przedmiot przetrwał wojnę, że ktoś go przetrzymał. Od dziecka jestem związana z targiem staroci na Kole, dzięki mojemu tacie i bardzo wiele przedmiotów w moim domu on mi kupił lub znalazł. Mam frajdę, że udało się coś ocalić, że udało się mieć coś, co nie jest takie oczywiste i czego nie można kupić w każdym sklepie – opowiada Paulina Holtz.

Kinga Rusin mieszka w obłędnym apartamencie. To wnętrze na miarę gwiazdy Hollywood

Nie jest to wnętrze, które przypadnie do gustu wszystkim, jednak na pierwszy rzut oka widać w nim duszę i charakter domowników. Widać, że aktorce zależało na oryginalnym wzornictwie i detalach, których nie znajdziemy w przeciętnym domu. Można też zauważyć, że w aranżancji tego mieszkania włożono wielki wisiłek.

Popularne wiadomości teraz

Aneta Zając błyszczy na ramówce Polsatu. Tak szczupła chyba jeszcze nie była

Jak dziś wygląda Jola Rutowicz? Głośna uczestniczka „Big Brothera” przeszła wielką przemianę

Tygodniowy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. To może być przełomowy tydzień

Gabriel Seweryn pokazuje swoją "nową" miłość

Katarzyna Bujakiewicz i Paulina Holtz w salonie gwiazdy Klanu

salon

salon

kuchnia

Jak mieszka Ania Wyszkoni? Wnętrza jej ogromnego domu są bardzo luksusowe

pokój gościnny

pokój gościnny

sypialnia

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com