Dorota Wellman jest słynną gwiazdą Tvn. Prowadzi ona program Dzień dobry TVN razem z Marcinem Prokopem. Dorota zaczynała swoją karierę od radia i już wtedy zrozumiała, że dziennikarstwo jest jej pasją w życiu na zawsze. 

Dorota Wellman z Marcinem Prokopem

Wellman zawsze jest pozytywną i radosną kobietą. Tylko od jej uśmiechu i poglądu zaczynasz się cieszyć i rozumieć to, że życie jest wspaniałe. Ale nawet i u takiej kobiety są i, kórzy jej krytykują. Dorota Wellman czasami dostaje mnóstwo krytyki wszystko z powodu tego, że ma nadmiar wagi. Na dzisiaj jest to dla niej problem numer jeden, z którym ona będzie walczyć do końca życia. 

Dorota Wellman

Dziennikarka nie może schudnąć z tego powodu, że ma gosporadkę hormonalną związaną z ciążą. Nawet wiedząc o tym, że takie coś może być po tym, jak prezenterka zostanię mamą, Dorota bez żadnych wątpliwości zdecydowała się na macierzyństwo. 

Popularne wiadomości teraz

Najbardziej występne i grzeszne znaki zodiaku

Wybrane przez Boga: znaki zodiaku, które mają niezwykłe dary

Jennifer Lopez pokazała siostry. Cała trójka jest oszałamiająco piękna

Nie tylko bracia Mroczek. Oto polskie gwiazdy, które mają swojego bliźniaka

Anna Mucha cała kwitnie i pachnie. Widać, że jest zakochana

Moja waga to konsekwencja zaburzeń gospodarki hormonalnej, które będą ze mną do końca życia. No albo można było mieć dziecko, albo zaburzenia hormonalne, to ja już wybieram dziecko i nawet nie dyskutuję -zdradziła Wellman w rozmowie z RadioZet.

Także dodała, że miała mnóstwo prób na to, aby schudnąć. Ale ostatecznie zawsze miała niegatywy efekt.

Wielokrotnie bardzo się starałam to zrobić i nie jest to dieta pod tytułem: Teraz nie będę żarła, tylko piła zielone soki z dużą ilością jarmużu. Ja się poddawałam wielokrotnie terapiom pod okiem lekarzy, dlatego udało mi się schudnąć przez wiele lat ponad 30 kilogramów, ale moja waga dalej już nie rusza -powiedziała Dorota Wellman. 


Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com