W mimioną niedzielę odbyły się wybory prezydenckie. Żaden z kandydatów nie przekroczył jednak 50%, więc konieczna jest druga tura wyborów. To właśnie wtedy dowiemy się, kto przez następne 5 lat będzie naszym prezydentem.

Do kolejnego etapu wyścigu po fotel głowy państwa ubiegają się Andrzej Duda, który w pierwszej turze wyborów uzyskał poparcie 43,50% wyborców oraz Rafał Trzaskowski, który może się pochwalić poparciem w skali 30,46%.

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

W tej chwilii kandydaci dwoją się i troją o przekonanie osób, które w pierwszej turze nie głosowały, lub głosowały na innych kandydatów niż oni, by tym razem poparło ich. 

Popularne wiadomości teraz

„Królowa życia” trafiła do aresztu. Joannie P. grozi nawet 12 lat pozbawienia wolności

Nie tylko bracia Mroczek. Oto polskie gwiazdy, które mają swojego bliźniaka

Najbardziej urzekające kobiety według znaku zodiaku: mężczyźni za nimi szaleją

„Ile kobiet cierpiało przez panią?” Dagmara Kaźmierska odpowiedziała internautce

Ten moment wykorzystują też jasnowidzowie, którzy próbują swoich sił i przewidują wyniki drugiej tury wyborów. Do tego grona należy też oczywiście Krzysztof Jackowski - najpopularniejszy polski jasnowidz.

Moim zdaniem Andrzej Duda zdobędzie 52,7% głosów. Według mnie dużo ludzi nie pójdzie na wybory, a większość elektoratu Szymona Hołowni zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego – wyznał jasnowidz portalowi se.pl.

Dagmara Kaźmierska pozuje u boku przystojnego aktora. Jest między nimi duża różnica wieku

Czy jego przewidywania się potwierdzą? Dowiemy się o tym dopiero 12 lipca. Tymczasem zachęcamy do spełnienia obywatelskiego obowiązku i oddania głosu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com