Czasem operacje plastyczne są konieczne i naprawdę poprawiają o stokroć jakość czyjegoś życia. Tak jest z pewnością wśród ciężkoposzkodowanych w wypadkach, czy poparzeniach. Wtedy naprawdę ręcę chirurga plastycznego działają cuda. Każdy też pewnie stwierdzi, że drobne korekty nosa, uszu czy na przykład piersi - nie tylko ich powiększania, ale też na przykład pomniejszania też nikomu krzywdy nie robią, a wręcz odwrotnie - mogą sprawić, że ktoś wreszcie poczuje się dobrze w swoim ciele. 

Jednak niektórzy w sposób zupełnie niezrozumiały "chodzą pod nóż" z zatrważającą częstością. Wydają na operacje grube tysiące, a efekt niestety.. jest bardzo zły i o tym przekonały się poniższe gwiazdy.

Michał Wiśniewski wreszcie pochwalił się piątą żoną. Fani są nią zachwyceni

Joselyn Wildenstein

przed i po operacjach

Popularne wiadomości teraz

Jarosław Bieniuk ogląda mecz z Kazikiem, a na komodzie są zdjęcia Anny Przybylskiej

Jak wychowywane są dzieci Kate Middleton. Kilka nieoczekiwanych zasad

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę: 66-letni aktor znalazł nową miłość

Jak mieszka Olga Frycz? Jej dom wygląda jak z katalogu – po prostu boski

Ta celebrytka próbowała ratować swoje małżeństwo z amerykańskim miliarderem poprzez... upodobnienie się do dzikiego kota. Wydała na ten cel ponad 4 miliony dollarów, a do rozwodu i tak doszło.

Jackie Stallone

przed i po operacjach

Jackie to 98-letnia mama popularnego Sylvestra Stallone przez lata robiła co mogła, by zatrzymać czas. Dziś żałuje swoich decyzji, a w jednym z wywiadów wyznała: "Wyglądam jak wiewiórka, która ma pełną buzię orzechów włoskich."

Alicia Douvall

Była modelka ma na koncie w sumie 330 różnych zabiegów estetycznych, a swoją pierwszą operację plastyczną przeszła w wieku 15 lat.. Miała aż 66 operacji powiększania piersi, 6 korekt nosa oraz wiele poprawek, typu lifting, różnych partii ciała.

Donatella Versace

przed i po operacjach

Jest jedną z najpopularniejszych projektantek mody na świecie. Jej naturalna uroda była oryginalna i nie należała do typowych kanonów piękna (o ile uznać, że takie istnieją), jednak operacje plastyczne zdecydowanie tu nie pomogły...

LaToya Jackson 

przed i po operacjach

Tak jak jej rodzeństwo poddała się wielu operacjom plastycznym. Jej przygoda ze skalpelem zaczęła się w latach 80-tych od korekcji kartoflanego nosa. Niestety, na tym nie zaprzestała i dziś trudno znaleźć bardziej naciągniętą twarz niż jej.

Priscilla Presley

przed i po operacjach

Była żona Elvisa Persleya, aktorka i modelka nie pogodziła się z upływającym czasem i zmarszczkami, więc nieco na siłę chciała się ich pozbyć. Efekt chyba przeszedł nawet jej oczekiwania.

Dolly Parton

Ulubienica Ameryki, piosenkarka country Dolly Parton od zawsze słynęła z obfitego biustu. Jednak wraz z rozwojem swojej kariery zaczęła go powiększać. Później doszły jeszcze liczne operacje plastyczne twarzy, które gwieździe wymknęły się z pod kontroli.
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com
 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia