Krzysztof Krawczyk to wiecznie pogodny mężczyzna, którego piosenki zna każde pokolenie. Mimo sędziwego wieku ludzie wciąż chętnie chodzą na jego koncerty w oczekiwaniu na świetną zabawę i zawsze mogą na nią liczyć.

Daniel Martyniuk idzie do pracy. Nie o takiej przyszłości syna marzył Zenek

Jednak ostatnie chwile w życiu wokalisty nie są kolorowe. Dotąd optymistyczny piosenkarz powiadomił swoich fanów o wielkiej tragedii.

Na profilu wokalisty na Facebooku pojawił się niezwykle smutny post ze zdjęciem przedstawiającym jego i pewnego młodszego mężczyznę, do którego dodany był wzruszający i długi opis. Krawczyk bowiem poinformował o śmierci syna swojego wieloletniego menedżera, a zarazem przyjaciela – Andrzeja Kosmali, który popełnił samobójstwo.

Kochani! Co tam wybory,kiedy ludzie wybierają między życiem a śmiercią.Coraz więcej odbierania sobie życia.Dokonał tego...

Popularne wiadomości teraz

41-letni aktor przegrał walkę z koronawirusem. Osierocił 11-miesięcznego synka

Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie z dzieciństwa z mamą. Są one bardzo podobne!

Grupa krwi może powiedzieć o cechach twojego charakteru więcej, niż ty możesz sobie wyobrazić

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Posted by Krzysztof Krawczyk on Sunday, June 28, 2020

Kochani! Co tam wybory,kiedy ludzie wybierają między życiem a śmiercią.Coraz więcej odbierania sobie życia.Dokonał tego mój Przyjaciel, syn mego menedżera,który od dzieciństwa mówił do mnie Wujek! Żal rozrywa ma duszę i tak tego nie zostawię! Robercie już jesteś w lepszym świecie,ale my nie przestajemy płakać i modlić się o Twoją duszę! – czytamy pod zdjęciem

Jak wygląda jedyny syn Anny Dymnej? Mężczyzna ma dziś 35 lat

Zmarły Robert Kosmala był bankowcem i miał 43 lata. To bardzo smutna wiadomość. Rodzinie i bliskim składamy kondolencje. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com