Coraz bardziej słyszymy o takiej znanej polskiej aktorce, jak Anna Mucha. A wszystko po to, że jej prywatne życie nabyło nowych kolorów. Napierw pojawiały są plotki o tym, że Mucha znowu spotyka się z Kubą Wojewódzkim, z którym kiedyś miała romans. Ale później okazało sie zupełnie inaczej. Mucha już od długiego czasu spotyka sie z innym Kubą -Kubą Wonsem, który z zawodu jest tak samo aktorem.

Michał Wiśniewski wreszcie pochwalił się piątą żoną. Fani są nią zachwyceni

Popularne wiadomości teraz

Rafał Trzaskowski pokazał, jak mieszka. Wszędzie jest czysto i pięknie

Dawid Narożny zostanie ojcem po raz drugi. Jego zdjęcie zachwyca internautów

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Anna Mucha wychowuje swoich dwóch wspaniałych dzieci: Teodora i Stefanię, który pojawiły się u niej w związku z Marcelą Sorą. Aktorka bez wzgłędu na swoją pracę i aktywne prywatne życie dużo czasu poświęca swoim dwóm kochanym dzieciakom. Po prezydenckich wyborach, które odbyli się 28 czerwca, Mucha postanowiła trochę odpocząć i zabrać dzieciaków do Zacisza Anny Korcz. Gwiazda została sfotografowana w chwili relaksu na kajaku. Zdjęcie pojawiło się w sieciach społecznościowych samej Anny Korcz.

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Kochani! W moim pięknym Zaciszu spotkać można nie lada Gwiazdy! Po pięknej Wkrze pływała jakże piękna i kolorystycznie dobrana Ania Mucha , ze swą przecudną Szarańczą!!! Dziękujemy, że nas odwiedziłaś!!! Fajne miejsce, to i fajni ludzie!!! -napisała Anna Korcz.

Poszczególną uwagę internauci zwróciły na jej przepiękne nogi. One jak zawsze wyglądają bardzo szczuple i pięknie. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com